5G pro každého: T-Mobile představuje nové 5G tarify. Nabídnou více dat i službu Pořád online

Největší český operátor reaguje na rostoucí oblibu českých zákazníků v datování a v rámci svého nejnovějšího tarifního portfolia zpřístupňuje 5G všem uživatelům včetně majitelů základních tarifů a nabízí více dat. Po loňském představení služby Pořád online jde o další významný posun v rámci nabídek mobilního připojení. Součástí nových tarifů je i dotace na nově představené 5G telefony T Phone, které si mohou zákazníci pořídit již od 1 Kč. 

Spotřeba mobilních dat vzrostla za poslední dva roky pětinásobně a český T-Mobile za loňský rok zaznamenal dokonce čtvrtý nejvyšší růst v Evropě. Mobilní data využívá 89 % zákazníků s chytrými telefony a tarify s neomezenými daty preferuje více než třetina tarifních zákazníků. Na tento trend nyní T-Mobile reaguje novými tarify.

Nová tarifní nabídka, která bude spuštěna od 5. 10., přináší zákazníkům spousty nových výhod. Zpřístupňuje 5G všem uživatelům včetně majitelů základních tarifů, a zároveň navyšuje datový limit. Nabídne pět neomezených tarifů a širokou škálu tarifů od 1 do 10 GB se službou Pořád online, díky které může každý zákazník používat základní nezbytné aplikace a zůstat v kontaktu se svými blízkými. Nikdo se tak nemusí obávat, že by svá data vyčerpal. Součástí nové nabídky jsou i speciální tarify pro studenty a seniory, které nabízí jak variantu s neomezenými daty, tak i nabídku pro uživatele, kteří data příliš nečerpají. Všechny tyto zvýhodněné tarify rovněž zahrnují službu Pořád online.

„Službu Pořád online jsme představili minulý rok a od té doby přinesla významnou změnu zákaznického chování a ukončila sebeomezování v čerpání dat. Zákazníci, kteří si zapínají Pořád online, vnímají jistotu, kterou jim tato služba poskytuje, a nemusí se bát, že jim dojdou data na ty nejdůležitější aplikace. I proto jsme se rozhodli dát ji do všech nových tarifů,“ dodává Maximiliano Bellassai, obchodní ředitel T-Mobile Czech Republic.

5G pro každého 

T-Mobile plánuje rozšiřovat 5G pokrytí české populace a nabídnout nejmodernější připojení co nejvyššímu počtu uživatelů. Navazuje tak nejen na pokračování výstavby nových 5G vysílačů, kterých chce mít do konce roku v provozu již 2200, ale také na své aktivity v oblasti výstavby privátních 5G sítí pro firmy a univerzity V rámci nich se toto rychlé, stabilní, a především technicky nejvyspělejší připojení postupně stává standardem a nahrazuje na správu a údržbu náročné podnikové Wi-Fi sítě. Široké zpřístupnění 5G technologie koncovým zákazníkům je tak dalším logickým krokem v postupné digitalizaci Česka.

„Technologie 5G představuje novou etapu ve vývoji mobilní komunikace, poskytuje vyšší kapacitu přenosu dat, je efektivnější a bezpečnější. Nároky na rychlé a neustálé sdílení dat rostou a 5G dokáže tuto potřebu řešit. Věříme, že digitální budoucnost je tu pro všechny a naším cílem je, aby na ni naši zákazníci mohli přejít co nejdříve,doplňuje Maximiliano Bellassai.

V rámci zmíněné modernizace nabízí T-Mobile od 5. října pouze nové tarify a bude postupně převádět i stávající zákazníky do nových tarifů páté generace. Podpora současných tarifů skončí na začátku příštího roku. Každý zákazník bude informován prostřednictvím vyúčtování a SMS zpráv, aby věděl, kdy a za jakých podmínek bude moct nový tarif a jeho výhody čerpat. Pro každého zákazníka je připravena speciální webová stránka, kde přehledně uvidí všechny rozdíly mezi původním a novým tarifem. Další informace najde také v aplikaci Můj T-Mobile a může se obrátit i na zákaznickou linku nebo pobočky T-Mobile. 

T Phone: Nový 5G telefon do každé kapsy

Spolu s novými tarify T-Mobile představil rovněž nejdostupnější 5G telefon optimalizovaný pro české sítě. T Phone je dostupný ve dvou variantách, kdy ta levnější začíná od 1 Kč s tarifní dotací, a model s označením Pro je možné zakoupit již od 499 Kč. Nový telefon tak doplňuje komplexní nabídku spojenou s novými 5G tarify, které jsou dostupné všem uživatelům. 

T-Mobile nové 5G tarify (říjen 2022)

Pořád online

1GB Plus2 GB Plus4 GB Plus5 GB Plus6 GB Plus7 GB Plus10 GB Plus
510 CZK535 CZK585 CZK620 CZK645 CZK670 CZK720 CZK
Neomezené volání a SMSNeomezené volání a SMSNeomezené volání a SMSNeomezené volání a SMSNeomezené volání a SMSNeomezené volání a SMSNeomezené volání a SMS
1 GB2 GB4 GB5 GB6 GB7 GB10 GB
Pořád onlinePořád onlinePořád onlinePořád onlinePořád onlinePořád onlinePořád online
5G5G5G5G5G5G5G

Neomezené 5G tarify

Neomezeně XLNeomezeně 2XLNeomezeně 3XLNeomezeně 4XLNeomezeně 5XL
930 CZK1030 CZK1140 CZK1340 CZK1640 CZK
Neomezené volání a SMSNeomezené volání a SMSNeomezené volání a SMSNeomezené volání a SMSNeomezené volání a SMS
GB GB GB GB GB
10 Mbps10 Mbps20 MbpsPlná rychlostPlná rychlost
+ 15 GB plná rychlost+ 30 GB plná rychlost+ 40 GB plná rychlost
5G5G5G5G5G
T-Mobile TV MiniT-Mobile TV MiniT-Mobile TV MiniT-Mobile TV MiniT-Mobile TV Mini
100 mezinárodních minut1000 mezinárodních minutNeomezené mezinárodní minuty
500 MB roaming mimo EU

5G Tarify pro juniory, studenty i seniory

Student PlusStudent neomezeněStudent neomezeně XLJuniorSenior
480 CZK700 CZK905 CZK275 CZK255 CZK
Neomezené volání a SMSNeomezené volání a SMSNeomezené volání a SMS150 + 150Neomezené volání a SMS
10 GB GB GB3 GB1 GB
10 Mbps
Pořád online+ 15 GB plná rychlostPořád onlinePořád onlinePořád online
5G5G5G5G5G

Mobilní internet

Data 5 GB PlusData 12 GB PlusData neomezeněData neomezeně XL
460 CZK695 CZK930 CZK1240 CZK
150+150150+150150+150150+150
5 GB12 GBGBGB
5G5G5G5G
Pořád onlinePořád online10 MbpsPlná rychlost
+30 GB plná rychlost

Datový tarif

Internet 5 GBInternet 7 GBInternet 12 GBInternet neomezeněInternet Neomezeně XL
245 CZK390 CZK485 CZK720 CZK1020 CZK
5 GB7 GB12 GBGBGB
5G5G5G5G5G
10 MbpsPlná rychlost
+30 GB plná rychlost

O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.

Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech. 

T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.