World of Tanks představuje nový soutěžní režim Nápor

11. října, 2022 – Voláme všechny velitele! World of Tanks představuje zbrusu nový soutěžní herní režim Onslaught (Nápor) . Od zítřka do 21. listopadu dostanou tankisté šanci zúčastnit se zápolení ve zcela novém herním režimu. Bitvy v Náporu se budou odehrávat ve formátu 7×7 pouze ve vozidlech úrovně X a budou probíhat během sezóny Griffin. Režim obsahuje mnoho nových herních mechanik a mezi velkým množstvím odměn najdou hráči unikátní progresivní 2D styly, které zvýrazní jejich úspěchy. 

Nové herní mechaniky byly zavedeny tak, aby režim poskytoval tankistům optimální prostředí pro rovnocenné soupeření. Všechny změny jsou navrženy tak, aby ještě více zvýšily konkurenceschopnost hry Nápor. Matchmaker bude vybírat spojence i soupeře pro týmy na základě systému hodnocení režimu. Během odpočítávání před vstupem do bitvy si hráči budou moci v předbitevní lobby vybrat jiné vozidlo úrovně X nebo přepnout na jinou sadu vybavení, nábojů a spotřebního materiálu. 

Všechna vozidla v tomto novém režimu mají své vlastní bojovou úlohu a ty mají jedinečnou dovednost se třemi úrovněmi nabíjení, kterou mohou hráči využít ke strategickému plánování a vylepšování během bitvy. Namísto klasických čet pro tři hráče obsahuje Nápor čety pro dva hráče a nabízí možnost vytvořit tým sedmi velitelů a bojovat proti soupeřově super četě.

Aby byly bitvy ještě nepředvídatelnější, bude Onslaught obsahovat mechaniku nazvanou Mlha války. Na začátku bitvy nebudou týmy znát polohu a sílu (tj. typy a modely vozidel) nepřátelských sil, dokud je nespatří.

Napínavý režim nabídne dvě linie odměn. První linie obsahuje jedinečné progresivní 2D styly, prvky Dog Tag a další prvky a je založena na hodnosti hráče. Druhá linie obsahuje tradičnější, hodnotnější odměny, jako jsou dluhopisy a kusy vybavení, a je založena na počtu vítězství. 

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel online her se sídlem v kyperské Nikósii. Společnost Wargaming, která působí od roku 1998, se stala jedním z lídrů herního průmyslu se 17 pobočkami po celém světě, včetně studií v Chicagu, Praze, Šanghaji, Tokiu, Vilniusu a Bělehradě. Miliony hráčů si užívají tituly společnosti Wargaming na všech hlavních herních platformách. Mezi naše stěžejní produkty patří free-to-play hity World of Tanks, World of Warships a World of Tanks Blitz.

Oficiální stránky

O hře World of Tanks

World of Tanks je první týmová, masivně multiplayerová online akční hra věnovaná tankové válce. Vrhněte se do epických tankových bitev druhé světové války s hráči z celého světa. Váš arzenál zahrnuje více než 600 obrněných vozidel 11 národů, pečlivě propracovaných do detailů s historickou přesností.

Official website: