Několik světelných režimů v jedné žárovce – jednoduše a bez instalace

Praha, Česká republika – Společnost Signify (Euronext: LIGHT), světový lídr v oblasti osvětlení, přináší unikátní řadu LED žárovek Philips SceneSwitch pro navození správné atmosféry u činnosti, kterou právě děláte. Potřebujete jasné a intenzivní světlo na práci, příjemné denní světlo, nebo teplé světlo pro večerní chvilku relaxace? SceneSwitch LED žárovka umožňuje měnit intenzitu osvětlení či teplotu chromatičnosti bez potřeby použití stmívače.

Tři světelné scény, jedna žárovka

Změňte atmosféru vaší domácnosti jedinou žárovkou a bez potřeby jakékoliv další instalace. V porovnání s běžným LED zdrojem můžete se žárovkou Philips SceneSwitch LED pouhým stisknutím dávkovat světelný tok přesně podle vaší potřeby, a to bez nutnosti instalace stmívače. Jasné a intenzivní světlo vám napomůže při koncentraci, anebo když potřebujete vidět každý detail. Méně intenzivní, přirozené světlo vytvoří příjemnou atmosféru pro takové chvíle, jako je večer s knihou nebo posezení s přáteli. A příjemná teplá záře vám poskytne útulnou atmosféru pro relaxaci a odpočinek. Jednoduše připojte a ihned používejte, žárovka Philips SceneSwitch LED bude fungovat s vaším stávajícím vypínačem na zdi. Díky paměťovému čipu si dokáže zapamatovat vaše poslední nastavení, takže pokud vypínač vypnete na dobu delší než 6 sekund, při příštím rozsvícení světla bude světelná atmosféra stejná, jako když jste světlo naposled zhasli. Žárovky jsou k dispozici v několika provedeních, ať už se jedná o klasické žárovky s paticí E27 nebo ve tvaru svíčky s paticí E14.

O společnosti Signify

Signify (Euronext: LIGHT) je celosvětově vedoucí firmou v oblasti světelných produktů jak pro profesionály, tak pro koncové zákazníky a osvětlení v rámci internetu věcí. Produkty značky Philips a systém propojeného osvětlení a datových služeb Interact vytvářejí obchodní hodnotu a pomáhají k přeměně života v domácnostech, budovách i na veřejných prostranstvích. Firma, která v roce 2021 dosáhla tržeb ve výši 6,9 miliard EUR a zaměstnává přibližně 37.000 zaměstnanců ve více než 70 zemích světa, se snaží odhalit mimořádný potenciál světla, který dokáže změnit svět. V roce 2020 společnost Signify dosáhla uhlíkové neutrality, od svého vstupu na burzu je již čtyři roky po sobě v indexu Dow Jones Sustainability a byla oceněna jako Industry Leader v roce 2017, 2018 a 2019. Novinky týkající se společnosti Signify najdete v Newsroomu, na Twitteru, LinkedInu a na Instagramu. Informace pro investory jsou na webové stránce Investor Relations.