Největší konference v EU o internetu věcí představila akcelerátor masivního nasazení IoT ve světě

BRNO, 31. ledna 2024 – V prostorách Regionální hospodářské komory Brno se dnes sešlo více než pět desítek předních odborníků v oblasti Internetu věcí, resp. internetu věcí pro zařízení s velmi nízkou spotřebou energie (NB-IoT). Účastníci z Česka i ze zahraničí diskutovali aktuální trendy a výzvy.

Tento obsah je v kompletní podobě dostupný pouze pro členy FeedIT+ (#FULL a #LITE členství).