Po dlouholetém úsilí se podařilo nastartovat projekt revitalizace bývalého nádraží Praha-Bubny a zahájit hlavní etapu stavebních prací. Vznikne zde Centrum paměti a dialogu Bubny, jehož posláním je uchovávat paměť obětí holokaustu a vytvořit živé místo, které spojuje minulost s přítomností prostřednictvím vzdělávacích a kulturních programů.
Tento obsah je v kompletní podobě dostupný pouze pro členy FeedIT+ (#FULL a #LITE členství).