Tisková zpráva, Praha, 14.08.2025 - Pravidelná čtvrtletní analýza Asociace nájemního bydlení (ANB) ukazuje, že počet lidí, kteří dluží na nájemném, stoupl ve druhém čtvrtletí 2025 o jednu desetinu na 2,4 %. “Podíl neplatičů nájemného v podstatě už půl roku stagnuje. Je zatím jednak uklidnění ekonomické situace a také lepší edukace. Pronajímatelé i nájemci lépe a pečlivěji dodržují závazky, které oběma stranám plynou z nájemního vztahu. I nájemní smlouvy jsou už dnes uzavírány pečlivěji,” vysvětluje prezident ANB Jakub Vysocký.
Tento obsah je v kompletní podobě dostupný pouze pro členy FeedIT+ (#FULL a #LITE členství).