Starosta Prahy 8 Ondřej Gros žádá kontrolu v PN Bohnice

Starosta Ondřej Gros je rozhořčen z fungování Psychiatrické nemocnice Bohnice. Stěžuje si především na výkon ochranné léčby pacientů nebezpečných pro společnost. Proto požaduje od ministerstva zdravotnictví kontrolu fungování Psychiatrické nemocnice Bohnice.

Tento obsah je v kompletní podobě dostupný pouze pro členy FeedIT+ (#FULL a #LITE členství).