George Craig v čokoládové explozi s dockovací stanicí Samsung

Praha, 12. července 2012 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence, představila při příležitosti uvedení nových bezdrátových dockovacích audio stanic doprovodné video s názvem „A New Flavour of Sound“. (TZ)

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=AcOb-A9tXdQ]

Hlavním aktérem je George Craig, mladý britský zpěvák a frontman skupiny One Night Only. Bývalý přítel Emmy Watson oslavil 11. července své dvaadvacáté narozeniny a v současné době je i známým modelem.

„K dosažení požadovaného účinku výbuchu čokolády na konci videa bylo použito více než 150 litrů belgické čokolády,“ říká David Vaculík, produktový manažer divize AV společnosti Samsung. „Samotnému finálnímu záběru předcházelo 10 dílčích pokusů a spolupracovalo se s předními světovými odborníky včetně belgických specialistů na exploze a francouzského týmu na vizuální efekty známým pod jménem NoBrain,“ dodává Vaculík.

Video naleznete na tomto linku:

http://www.youtube.com/watch?v=AcOb-A9tXdQ

 

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2011 dosáhly její konsolidované tržby výše 143,1 mld. USD. Ve 205 pobočkách v 71 zemích po celém světě zaměstnává přibližně 222 000 pracovníků. Je rozdělena do dvou samostatných organizací, které koordinují činnost devíti nezávislých divizí: Digital Media & Communications, pod níž spadají Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions a Digital Imaging; a Device Solutions, jež se skládá z divizí Memory, System LSI a LCD. Společnost Samsung Electronics si vydobyla uznání za špičkové výsledky, kterých dosahuje při plnění celé řady ekonomických, ekologických a sociálních kritérií, a byla vyhlášena nejudržitelnější technologickou společností z Dow Jonesova indexu udržitelnosti za rok 2011. Další informace získáte na adrese www.samsung.com.

O společnosti motain

Německá společnost motain GmbH & Co. KG se sídlem v Berlíně je jedním z předních světových poskytovatelů sportovních informací pro mobilní telefony. Vzhledem ke své průkopnické roli v této oblasti se během posledních čtyř let společnost motain specializovala na vývoj, provoz a marketing mobilních sportovních aplikací. Díky svému hlavnímu komplexnímu produktu iLiga – The Football App nabízí fotbalovým fanouškům z celého světa evropskou mobilní fotbalovou platformu č. 1. Společnost motain je také oficiálním mobilním poskytovatelem a výhradním marketérem špičkových klubů německé Bundesligy i mezinárodních sportovních lig a asociací. Díky široké paletě sdělovacích prostředků od inteligentních telefonů a tabletů až po televizory je společnost motain schopna přilákat významné zadavatele reklamy a také si je udržet.