Začíná cyklistická sezóna – kola se kradou ve velkém
V České republice zmizí dvacet kol denně. A to i těch dobře zabezpečených, zloději si dobře spočítali, že na jejich prodeji dobře vydělají, zájem o kvalitní kola neutuchá. Ty lepší stojí od dvaceti tisíc korun výš a není výjimkou, že se přehoupnou i přes stotisícovou hranici. Vloni se jich ztratilo za 122 milionů. (TZ)