Fantasy RPG Dragon Age Legends pro Facebook

Společnost Electronic Arts dnes oznámila spuštění onlinového RPG Dragon Age™ Legends pro všechny uživatele sociálně sítě Facebook® na adrese http://apps.facebook.com/dragonagelegends. Titul Dragon Age Legends, který vzniknul ve spolupráci BioWare™ a studia EA2D, vyvíjejícího hry na bázi modelu Play4Free, staví na úspěchu oceňované RPG série Dragon Age a přináší na Facebook vysoce kvalitní hru. Dragon Age Legends je rovněž úzce propojena s hrou Dragon Age II, jejíž prodej byl zahájen před několika málo dny. Za splnění určitých úkolů v Dragon Age Legends mohou hráči získat až pět exkluzivních předmětů do Dragon Age II*. (TZ)

„Dragon Age Legends jsme vyvíjeli s jasným cílem přinést špičkový herní systém z dílny BioWare do prostoru sociálních sítí,“ řekl Mark Spenner, generální manažer studia EA2D. „Dragon Age Legends obsahuje prvky boje ve stylu RPG, uzpůsobené této masivní společenské platformě, ve špičkové kvalitě značky BioWare a zdvihá tak laťku všem ostatním hrám této kategorie.“

Děj Dragon Age Legends je zasazen do kraje Free Marches, hlavního dějiště událostí Dragon Age II. Kombinuje přístupnou a přitažlivou formu taktických tahových soubojů v rámci kooperativního herního systému. Hráčům se stačí přihlásit na Facebook, aby mohli vstoupit do nového onlinového RPG světa, začít hledat přátele do družiny a vydat se s nimi za dobrodružstvími, lemovanými mnoha bitvami s nepřáteli. Podobně jako v klasických RPG i zde získávají kořist a dělí se o odměny, rozvíjející jak schopnosti jejich hrdiny, tak moc království. Hra obsahuje i systém vlastních úprav a vylepšování postavy hrdiny, aby mohl lépe čelit démonům i zplozencům temnot a stát se legendou světa Dragon Age.

Další informace o Dragon Age Legends naleznete na stránce hry na adrese http://apps.facebook.com/dragonagelegends nebo oficiální stránce www.dragonagelegends.com. Aktuální zprávy přináší i twitterový kanál www.twitter.com/da_legends. Hra Dragon Age II je aktuálně v prodeji ve verzích pro počítačový zábavní systém PlayStation®3, videoherní a zábavní systém Xbox 360®, PC and Mac®.  Více o Dragon Age II na www.dragonage2.cz. Prezentaci EA2D naleznete na http://ea2d.com.

* Nabídka platí do 31. 3. 2012. Vyžadováno je připojení k internetu, přístup ke hře Dragon Age Legends na Facebooku, vlastnictví nebo přístup ke hře Dragon Age II pro Xbox 360, PlayStation 3 nebo PC.  Podmínky ochrany osobních údajů a onlinových služeb EA jsou k dispozici na www.ea.com. Minimální požadovaný věk 13 let. Platí všude, kde je v prodeji titul Dragon Age II. Kód nelze nahradit, vyměnit, prodat či proplatit v hotovosti, či za jiné služby nebo zboží. Pro přístup k předmětům do Dragon Age II je nutná registrace Dragon Age Legends s použitím stejných uživatelských údajů účtu EA, jaký byl použit pro registraci hry Dragon Age II.  Předměty jsou nepřenositelné.  Nelze kombinovat s žádnou další nabídkou, slevovou kartou, slevou či slevovým kupónem. Nabídka je neplatná tam, kde je zakázána, či omezena zákonem.

O BioWare

Studio BioWare vyvíjí počítačové, konzolové, přenosné a onlinové videohry se zaměřením na silné přiběhy a výrazné postavy. Od roku 1995 vydalo BioWare některé ze světově komerčně nejúspěšnějších titulů mj. cenami ověnčené Baldur’s Gate™ a série Neverwinter Nights™ a Star Wars®: Knights of the Old Republic™. Mezi původní duševní vlastnictví BioWare patří Jade Empire™ a Hra roku 2007 Mass Effect. Pobočky v kanadském Edmontonu a texaském Austinu momentálně usilovně pracují na epickém fantasy RPG s názvem Dragon Age a Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood pro Nintendo DS™, stejně jako na řadě dalších, dosud neohlášených MMO hrách. V 2008 koupila BioWare největší světová vydavatelská společnost v oblasti elektronické zábavy Electronic Arts. Další informace o BioWare naleznete na www.bioware.com.

O EA2D

EA2D je studio v rámci korporace Electronic Arts, které vyvíjí vysoce kvalitní hry pro sociální sítě, zaměřené na široce propojené herní modely na platformě internetových prohlížečů.  Portfolio EA2D úspěšných prohlížečových titulů zahrnuje mj. tituly Fancy Pants Adventures (www.fancypantsadventures.com), Dragon Age Journeys (www.dragonagejourneys.com) či Mirror’s Edge 2D (www.mirrorsedge2d.com).  Více informací na stránkách EA2D www.ea2d.com.

O Electronic Arts

Electronic Arts Inc. (EA), se sídlem v kalifornském Redwood City, je vedoucí světovou interaktivně-zábavní softwarovou společností. Společnost založená v roce 1982 celosvětově vyvíjí, publikuje a distribuuje interaktivní software pro videoherní systémy, osobní počítače a internet. Electronic Arts dodávají své produkty na trh pod čtyřmi značkami: EA SPORTS™, EA™, EA SPORTS BIG™ a POGO™. Ve fiskálním roce 2010 EA ohlásili tržby ve výši $3,7 miliardy a vydali 27 titulů, jichž se prodal více než milión kopií. Domovskou a online herní stránkou EA je www.electronicarts.cz. Pro více informací o produktech EA a kompletní texty tiskových zpráv, prosíme, navštivte www.electronicarts.cz.

BioWare, Mass Effect, Dragon Age a Jade Empire jsou ochrannými nebo registrovanými ochrannými známkami EA International (Studio and Publishing) Ltd. ve Spojených státech amerických anebo dalších zemích. EA, EA SPORTS, EA Mobile a POGO jsou ochrannými nebo registrovanými ochrannými známkami Electronic Arts Inc. ve Spojených státech amerických anebo dalších zemích. Xbox a Xbox 360 jsou ochrannými známkami skupiny společností Microsoft. „PlayStation“ je registrovanou ochrannou známkou Sony Computer Entertainment Inc. Mac je ochrannou známkou Apple Inc.  Všechny ostatní známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Tagged