Obchodní oddělení Tech Data nově pracuje až do osmi večer

Tech Data Distribution rozšířila pracovní dobu svého obchodního oddělení. To bude nově pracovat denně o dvě hodiny déle – až do 20:00 (v pátek do 19:00). Hlavním důvodem je přizpůsobení se časové hranici, do které je možné objednat zboží s dodáním následující den. Tato hranice je už dlouhou dobu stejná a to 20:00. (TZ)

Prodloužení pracovní doby, ke kterému se běžně přistupuje v prodejní sezóně, si klade za cíl zvýšit flexibilitu vyřízení objednávek. Přímo navazuje i na další logistické služby nabízené společností. Mezi ně bezesporu patří možnost dodání zboží v den objednání formou osobního odběru v Praze, při splnění podmínky objednání do 12:00. Zboží je následně v speciálním režimu připraveno k odběru na výdejním místě dopravce v Praze na Bohdalci. Tuto hojně využívanou službu nabízí Tech Data jako jediný z velkých distributorů.

„Chceme vycházet našim obchodním partnerům maximálně vstříc, protože dobře víme, že jejich zákazníci kladou stále větší důraz na operativnost všech služeb i rychlost dodání. I proto jsme rozšířili pracovní dobu našeho obchodního oddělení. Zkrátka a dobře – jsme svým obchodním partnerům k dispozici prakticky neustále,“ říká generální ředitel Tech Data Distributon Tomáš Cígler.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.