S&T CZ vyhrála soutěž IT projekt roku se systémem eDocházka

Systémový integrátor S&T CZ se stal jedním ze tří výherců soutěže IT projekt roku 2010, kterou každoročně pořádá Česká asociace IT manažerů: CACIO. Hlasy porotců si firma získala projektem eDocházka, který společnosti Škoda Auto poskytuje komplexní přehled o docházce a časové vytíženosti zaměstnanců. (TZ)

„eDocházka největší české automobilce umožňuje ověřovat produktivitu práce a dodržování firemních pravidel. Jejím prostřednictvím lze sledovat vytíženost pracovníků, plánovat pohotovosti či sledovat čerpání dovolené a přesčasů,“ řekl Jaroslav Šafránek, manažer pro klíčové zákazníky společnosti S&T CZ.

Do soutěže IT projekt roku 2010, nad kterou převzal záštitu premiér Petr Nečas, se letos přihlásilo 25 projektů. Z nich vybrala patnáctičlenná odborná porota osm finalistů. Při výběru kladla důraz hlavně na zajímavost, netradiční technologické řešení, uživatelské přínosy nebo způsob řízení. Mezi finalisty se po boku S&T CZ zařadily společnosti IBM Česká republika, ICZ, HSI, Software 602 nebo Unicorn Systems.

O společnosti S&T CZ

Společnost S&T CZ je jedním z největších systémových integrátorů v České republice. Firma je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb, zastoupeného vedle Rakouska v 19 dalších zemích střední a východní Evropy. S&T AG čítá přibližně 2200 zaměstnanců.

S&T CZ v Česku disponuje týmem téměř 230 odborníků a má pobočky v osmi městech: v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích, Pardubicích, Olomouci a Ostravě. Do tuzemské skupiny S&T rovněž patří dodavatel lékařské techniky S&T Plus. Centrála nadnárodní skupiny S&T AG sídlí v Rakousku, s akciemi společnosti se od roku 2003 obchoduje na Vídeňské burze.

S&T CZ navrhuje, dodává a provozuje informační systémy a poskytuje řešení a služby v oblasti informačních technologií. Zaměřuje se zejména na výrobní podniky a utility, finanční instituce, obchodní organizace a veřejnou správu. K dlouhodobým klíčovým zákazníkům společnosti patří například Škoda Auto, Komerční banka, Česká spořitelna, Citibank, RWE, PwC, MPSV ČR, MMR ČR a další.

http://www.sntcz.cz/