Canon představil bonusový program pro dealery pro rok 2011

Společnost Canon připravila bonusový program pro první pololetí roku 2011. Prodejci / dealeři mají jedinečnou příležitost získat odměny za prodej produktů značky Canon. V rámci programu mohou sbírat body za nákupy produktů Canon a následně je směnit za hodnotné dárky. Mezi odměny patří například nejnovější zrcadlovka Canon EOS 600D, Canon PowerShot S95 nebo stylový Apple iPod Touch 32GB. Akce probíhá v období od 1. března do 30. června 2011 a je zaměřena na vybrané modely laserových tiskáren a multifunkcí Canon. Speciální pozornost by měli prodejci věnovat laserovým tiskárnám Canon i‑SENSYS LBP5050n a LBP6650dn, které mají dvojnásobné bodové ohodnocení.

Podmínkou účasti v Bonus Programu je řádná registrace. Po vyplnění registračního formuláře bude přístup do tří pracovních dnů schválen nebo zamítnut. Dealeři mohou využít i svoji registraci z předchozího Bonus Programu nebo z dřívějšího Laser Bonus programu a rovnou se přihlásit.

Akce Bonus Program platí pro produkty, které byly zakoupeny v daném období u autorizovaných distributorů v České a Slovenské republice.

Seznam distributorů: ABC Data, AT Computer, Bosscan, eD‘ system Czech, eD‘ system SK, PENTA, SWS, Techdata.

Více informací naleznete na stránkách http://ecanon.cz/bonusprogram2011/