Canon a Datart spouští soutěž o lístky na MS v ledním hokeji

Canon přináší špičkové technologie, které jsou prostředkem k zachycení a vyprávění příběhů. Právě proto pořádá Canon ve spolupráci se společností Datart soutěž o lístky na Mistrovství světa v ledním hokeji 2011, kde budou příběhy ožívat. Soutěže se může zúčastnit kdokoli, kdo zakoupí libovolný produkt společnosti Canon (akce se nevztahuje na spotřební materiál) v české síti obchodů Datart od 1. do 25. dubna 2011 a po registraci na stránce http://ecanon.cz/datart co nejpřesněji zodpoví tipovací otázku. (TZ)

Patnáct soutěžících, kteří nejpřesněji zodpoví otázku, získá dva lístky do Bratislavy na Mistrovství světa v ledním hokeji 2011. Pro dalších 20 přesně tipujících bude připraven WiFi router SWEEX Wireless 54G a soutěžící na 36. – 100. místě získají knihu „Canon EOS 550D – Od momentky k nádherným snímkům”.

Mistrovství světa v ledním hokeji 2011 bude probíhat od 29. dubna do 15. května na Slovensku v Bratislavě a v Košicích. Ačkoli se v rámci bývalého Československa v roce 1959 a 1992 odehrály na Slovensku hokejové zápasy, letošní 75. ročník bude pro samostatné Slovensko premiérou.

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.