Katalog Oriflame nově v iPadu

Oriflame jako první kosmetická společnost v přímém prodeji nabízí majitelům tabletů iPad aplikaci s Oriflame katalogem. Uživatelé těchto zařízení tak okamžitě získají aktuální informace o produktech a novinkách Oriflame.

Od 21. března je aplikace s katalogem Oriflame dostupná také v českém jazyce. Zákazníci a kosmetičtí poradci tak mají kdykoli k dispozici aktuální informace o novinkách, speciálních nabídkách a tipech Oriflame. (TZ)

„Chceme držet krok s vývojem nejnovějších technologií, proto jako první v našem oboru nabízíme uživatelům tabletů iPad aplikaci s Oriflame katalogem. Do budoucna počítáme s rozšířením i na další platformy,“  říká Mirek Kopřiva, generální ředitel Oriflame.

Aplikace nabízí zákazníkovi možnost kdykoli prohlížet aktuální nabídku přírodní kosmetiky a tak se rozhodnout o nákupu ještě před vystavením objednávky u kosmetického poradce.

Díky digitální vizualizaci katalogu, detailním informacím o produktech a speciálních nabídkách, dostává kosmetický poradce  do rukou poutavou prezentaci Oriflame.  Výrobky může snadno a rychle dohledat, přizpůsobit velikost fotografií a připsat k výrobkům poznámku. To vše kdykoli a bez přístupu k počítači.

„Jedná se o skutečný průlom ve způsobu, jakým komunikujeme s kosmetickými poradci a ti dále se svými zákazníky. Věřím, že každý využije možnosti, které iPad s touto aplikací přináší,“ komentuje inovaci Mirek Kopřiva.

Aplikace je zdarma distribuována prostřednictvím iTunes Appstore, vzhledově je identická s tištěným katalogem. Postupně bude dostupná ve 33 jazycích. Nyní je k dispozici ve 14 zemích regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika). Nový komunikační kanál byl vyvinut ve spolupráci s předními švédskými vývojáři mobilních aplikací a odborníky v oblasti médii a marketingu v  přímém prodeji.