Portál 365dni.cz – Váš kulturní poradce

Portál 365dni.cz je již několik let největší databází kulturního dění v Česku. Zpracovává programy všech divadel, kin, galerií a jiných kulturních zařízení. V rámci zlepšení služeb nyní portál vybírá uživatelům ty nejzajímavější akce v místě, které si sami zvolí. Filtrem nové sekce nazvané „TOP akce“ projde jen to nejlepší a vy tak okamžitě zjistíte, kam opravdu stojí za to vyrazit. (TZ)

Jsme kulturní národ a duchovní potravy máme kolem sebe hodně. Může se tak stát, že se v pestré nabídce zábavy a aktivit člověk trochu ztratí. Ať už se považujete za kulturožrouty nebo chodíte „mezi lidi“ jen sporadicky, určitě oceníte doporučení, kterou z nabízených událostí byste si neměli nechat ujít.

Žijete ve velkém městě, kde se to kulturními akcemi jen hemží a nevíte na kterou z nich vyrazit? Nebo jste naopak z malé vesničky, a když už vyrážíte do města za kulturou tak chcete, ať to stojí za to?

Portál 365dni.cz vybere ty nejlepší „TOP akce“ za Vás a rovnou Vám i ukáže, jak daleko to na danou událost z rodné vísky máte. Stačí zadat Vaše město a okamžitě víte, jestli stojí za to dnes vyvézt škodovku z garáže.

Zaujal Vás v divadle, filmu či na festivalu konkrétní interpret? 365dni.cz Vám zobrazí jeho životopis, fotky, videa a navíc také napoví, kde a kdy svého oblíbence můžete znovu vidět. Nechybí ani články z různých typů médií, kde se o zmiňované osobě píše.

Mějte přehled o tom, co se kolem Vás děje ve světě kultury a zábavy. Nepromeškejte zajímavá představení, koncerty či festivaly jen proto, že plakát s oznámením na autobusové zastávce přelepila mezitím jiná upoutávka na třeba méně lákavou akci.