a posteriori.cz posiluje tým a otevírá nové zastoupení v Brně

a posteriori.cz, český aplikační partner společnosti InterSystems, celosvětového poskytovatele pokročilých databázových a integračních technologií a nástrojů pro podnikovou inteligenci, dnes oznámil, že posiluje svůj tým o nového kolegu Iva Kutáče a zároveň otevírá nové zastoupení v Brně. (TZ)

Ivo Kutáč přichází do a posteriori.cz ze společnosti SDE, ve které pracoval na pozici softwarového inženýra a později jako team leader pro telekomunikační společnost Tekelec z USA. Kutáč se přímo podílel na vývoji softwaru pro správu a monitoring sítí Tekelec a ovládá technologie a programovací jazyky Zend, MySQL, gSoap, C++, Perl, Dojo, IBM Rational ClearCase a další. V průběhu svého profesního života též pracoval pro společnosti SMS, LogicaCMG a IDEA, kde se specializoval na technologie InterSystems, resp. objektovou databázi InterSystems CACHÉ.

Ve své nové pozici v a posteriori. cz Ivo Kutáč zužitkuje v největší míře právě zkušenosti s technologiemi InterSystems. U zákazníků bude implementovat řešení InterSystems DeepSee™, software, který do transakčních systémů přidává vestavný nástroj pro podnikovou inteligenci (business intelligence) fungující v reálném čase, což umožňuje činit lepší rozhodnutí spojená s řízením firmy. Dále se bude podílet především na vývoji produktové řady FIBEUS pro advokacii a inkasní společnosti, řešení založených na platformě Caché. Kromě technologií InterSystems se Ivo Kutáč u a posteriori.cz bude zabývat též integrací produktů třetích stran.

Ivo Kutáč se zároveň stane tváří nového zastoupení společnosti a posteriori.cz v Brně, které bude podporovat činnost společnosti a zajišťovat support pro zákazníky a posteriori.cz na Moravě.

„Jsme přesvědčeni, že s dosavadní praxí a zkušenostmi, které Ivo Kutáč ve své profesi získal, bude jeho zapojení do našeho týmu velkým přínosem,“ říká Jan Kracík, ředitel společnosti a posteriori.cz.