ČD – Telematika získala status Cisco Select Certified Partner

Oprávnění k užívání certifikátu získala Společnost ČD – Telematika na základě obhajoby všech potřebných procesů, standardů a činností spojených s nabídkou síťových služeb a podpory. Certifikát dokládá technické schopnosti a znalosti produktů Cisco, které jsou nezbytné pro poskytování předních síťových řešení zákazníkům. (TZ)

Certifikát zvyšuje kredit firmy u zákazníků a upevňuje vztah s obchodním a technickým týmem společnosti Cisco. Specialisté ČDT tak získávají přístup do znalostních databází, přednostní přístup k novým verzím a servisní podpoře.

„Získání certifikace posiluje a upevňuje naše postavení v oblasti poskytování služeb výstavby, servisu a outsourcingu telekomunikačních sítí, a to jak v komerční, tak ve veřejnosprávní sféře“, říká Karel Col, ředitel divize Servis infrastruktury ČDT.

Kromě těchto služeb poskytuje ČD – Telematika také aplikační poradenství a implementace SAP, upgrade a migrace systémů, hosting, administraci a podporu provozu ICT, monitoring a optimalizaci provozních parametrů a projektové řízení. Více informací najdete na www.cdt.cz

O společnosti ČD – Telematika

ČD – Telematika a.s. je silná a stabilní společnost poskytující ICT řešení a služby. Zároveň patří k významným poskytovatelům telekomunikačních služeb. Specializuje se na sektor železniční dopravy a spolupracuje i se zákazníky z mnoha dalších oborů. Poskytuje špičkové služby v oblasti systémové integrace, ERP systémů, vývoje aplikací pro drážní sektor, veřejnou správu i komerční subjekty. Nabízí outsourcing širokého spektra informačních technologií od provozu aplikací až po servis a údržbu telekomunikační a sdělovací infrastruktury. K poskytování špičkových služeb a produktů využívá druhou největší ICT infrastrukturu v České republice, centrální úložiště dat, serverové farmy, vývojová, servisní a další specializovaná pracoviště. Více na: www.cdt.cz.