Mivvy dual typer: telefon pro pisálky s QWERTY klávesnicí

Společnost mivvy a.s. patří mezi výrobce, kteří si uvědomili, že psaní pouze na numerické klávesnici nebo dotykovém displeji nemusí vyhovovat každému, a proto přináší na trh telefon s osvědčenou hardwarovou klávesnicí, navíc na dvě SIM karty a za přijatelnou cenu. Tlačítka jsou umístěna přímo pod displejem, který má horizontální orientaci. Telefon disponuje hardwarovou třířádkovou QWERTY klávesnicí s dostatečným zdvihem, což ocení nejen pisálkové a messengeři při rychlejším psaní textů oběma palci.  (TZ)

Novinka má rozměr 107,5 x 57 x 10 mm a hmotnost jen 80 g, čímž patří k nejlehčím ve své kategorii. Telefon je velmi atraktivní na pohled, je levný a má osvědčenou technologii True Dual SIM. Ve vyzváněcím profilu je možno nastavit si odlišné vyzvánění pro každou SIM kartu. Telefonní seznam je připraven pro 500 vícepoložkových kontaktů. Paměť telefonu je rozšířitelná o miniSD kartu. Mezi doplňkové funkce patří například 2x fotoaparát, FM rádio, bluetooth, podpora JAVA aplikací, přehrávač hudby a videa, prohlížeč obrázků apod. Samozřejmostí jsou sluchátka v balení.

Staňte se mistry v psaní SMS! To Vám nabízí mivvy dual typer.

Mivvy dual typer je k dostání již za maloobchodní cenu 1799 Kč včetně DPH.
Další informace jsou k dispozici na www.mivvy.eu.

O mivvy®

Mivvy® jsou šikovná zařízení, která přinášejí něco jiného, nového a atraktivního. Zařízení mivvy® jsou charakteristická tím, že přinášejí inovaci s použitím nejmodernějších technologií a zároveň zůstávají cenově dostupné. S mivvy® se setkáte mezi GSM mobilními telefony, notebooky, tablety a MP4 přehrávači.