Tradiční moravské vinařství Petr Skoupil s moderními službami pro návštěvníky

Rodinné vinařství na jihu Moravy má svou dlouholetou tradici. Současný vinohradník a vinař Petr Skoupil se věnuje pěstování vinné révy a výrobě vína v oblasti Velkých Bílovic už léta. Díky technologiím ZyXEL nabízí nyní vinařský dům další možnosti pro návštěvníky, a to zejména rychlé a bezpečné bezdrátové připojení k internetu. (TZ)

Moderní komplex vinařského domu Petr Skoupil se nachází v srdci vinic a vinných sklepů s výhledem na největší vinařskou obec – Velké Bílovice. Dlouholetá tradice spojená s kvalitními víny láká návštěvníky z různých koutů země. Rodinné vinařství se rozhodlo jít ruku v ruce s moderními trendy, především tolik populárním WiFi připojením, což vede k rozšíření služeb pro návštěvníky.

Centrálním prvkem zavedené infrastruktury je 24-portový managenovatelný switch ES-2024PWR, který díky PoE (Power over Ethernet) technologii napájí bezdrátové přístupové body (access point) NWA-3500. Celý systém je navíc zabezpečen jedním ze ZyXEL firewallů z USG řady. Veškerý prostor vinařského komplexu je tak kvalitně a spolehlivě pokryt WiFi signálem. Celá implementace proběhla i díky partnerovi projektu, společnosti NWS s.r.o., rychle a bez zásahů do běžného provozu.

Rodinné vinařství Petr Skoupil svým návštěvníkům tak nabízí příjemnou atmosféru díky prvotřídním moravským vínům, podtrhnutou možnostmi využití moderních technologií pomocí produktů společnosti ZyXEL.

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.