Prague Private Dining – Kontaktujte jednu či více restaurací najednou

Prague Private Dining je novou online službou nabízející sestavení kalkulace, rezervaci míst, prostorů nebo speciálních programů u vybraných pražských restaurací, kterou můžete využívat na stránkách www.praguedining.cz. Cílem tohoto projektu je zjednodušit vyhledávání vhodných prostor pro účely firemních večírků, pracovních obědů či večeří, nebo také organizování soukromých party, jako jsou např. narozeninové oslavy či svatby. Službu zajisté ocení také zaměstnanci eventových agentur, kteří tak mohou zdarma z jednoho webu oslovit svojí poptávkou několik dodavatelů najednou. (TZ)

Webové stránky www.praguedining.cz nabízejí restauracím jedinečnou možnost propojit je s klienty. Ocení je tedy nejen restaurace, ale také firmy, eventové, reklamní, svatební a PR agentury, které je mohou velmi rychle oslovit se svojí poptávkou. A to za účelem pořádání různých druhů akcí – firemní večírky, tiskové konference, vernisáže, firemní večeře apod. Další cílovou skupinou jsou lidé hledající např. vhodnou restauraci kde oslavit narozeniny nebo realizovat jiné soukromé akce jako večeři s přáteli či svatební hostinu. Uživatelé stránek ocení také možnost výběru libovolného počtu z partnerských podniků, které chtějí se svojí poptávkou oslovit. Tu mohou poslat najednou všem restauracím a následně si vybrat nabídku, která je nejvíce zaujme.

Projekt byl spuštěn v polovině února a provozovatelům se během několika týdnů podařilo dohodnout spolupráci s 20 pražskými podniky. „Prvotní myšlenka vytvořit náš rezervační portál nás napadla asi tak před rokem, kdy jsme se s podobnou službou setkali v USA,“ říká manažerka projektu Simona Demmer a dodává: „Náš projekt nemá v současnosti v Čechách konkurenci a pevně věříme, že bude hojně využíván, jak restauracemi, tak také lidmi a firmami, které hledají vhodné prostory nebo poptávají cateringové služby pro své pracovní i soukromé akce.“

„Koncept projektu Praguedining.cz nás velice zaujal a věříme, že se nám díky němu podaří oslovit více zákazníků, kteří hledají výjimečné prostory s kvalitními službami a výtečnými pokrmy pro soukromé a firemní akce,“ říká Karolína Kocourková, manažerka restaurace Waldštejnská Hospoda.

Stránky www.praguedining.cz byly navrženy tak, aby byla jejich obsluha co nejjednodušší a s přehlednou nápovědou. Uživatel webu si může vždy vybrat, zda chce místo v daném podniku závazně zarezervovat nebo má zájem pouze o sestavení poptávky, která mu je po vyplnění kontaktního formuláře zaslána nejpozději do 24 hodin po jejím odeslání. Návštěvníci stránek jistě ocení přehledně zpracované informace o jednotlivých podnicích, které jsou vždy doplněny fotografiemi.

Prague Private Dining je od 1. května 2011 členem Americké obchodní komory.

Více informací najdete přímo na stránkách: www.praguedining.cz / www.praguedining.com