HP zahájilo prodej inovované řady notebooků HP Pavilion s technologií Beats Audio™

Společnost HP zahájila prodej inovované řady notebooků pro domácí uživatele, které zákazníkům nabídnou ještě více stylu a nejnovější technologické vymoženosti.

„Nové notebooky HP Pavilion nabízejí unikátní audio systém, exkluzivní design, odolné tělo díky použití slitin hliníku a dalších kovů a navíc nový systém chlazení HP CoolSense a systém zabezpečení dat HP Simple Pass. Výsledkem je modelová řada, která bezpochyby nabízí tu nejlepší kombinaci výkonu, zábavy a stylu, jakou na trhu můžete najít a která nadále posílí naši pozici české jedničky,“ uvedl Petr Trešl, marketingový ředitel Divize osobních počítačů společnosti Hewlett-Packard pro Českou republiku a Slovensko. (TZ)

Notebooky HP Pavilion dv6 a dv7

Notebooky Pavilion dv6 a dv7, které jsou vlajkovými loděmi inovované modelové řady HP Pavilion, nabízejí špičkový výkon, zábavu, ale i bezpečnostní funkce, které jsou optimalizovány pro styl života a práce jejich uživatelů.

Modely HP Pavilion dv6 a dv7 přebraly stylové designové prvky z mnoha cenami ověnčené řady HP ENVY včetně exkluzivní technologie Beats Audio™. Notebooky se také mohou pochlubit technologií HP CoolSense Technology, webkamerou HP TrueVision HD a zabudovanými kvadrofonními reproduktory.

Systém Beats Audio™, který vytvořili hudební producenti Dr. Dre a Jimmy Iovine, reprodukuje digitální hudbu s emočním rozměrem, který u běžných notebooků často chybí.  Iovine a Dr. Dre ve spolupráci s HP naladili zvukový profil Beats™ napříč modelovými řadami prémiových notebooků a stolních počítačů pro optimální audio zážitek. Hudba a další audio nahrávky tudíž znějí při poslechu do sluchátek či přes reproduktory přesně tak, jak jejich tvůrce zamýšlel. HP Pavilion dv6 a dv7 mají také nově zabudované optimalizované kvadrofonní reproduktory a model dv7 i subwoofer pro větší hloubku a sílu zvuku.

Technologie HP CoolSense v sobě kombinuje moderní hardware a inteligentní software pro chlazení, díky nimž notebook vydává výrazně méně tepla. Technologie zahrnuje optimální rozvržení vnitřních komponent zajišťující co nejúčinnější odvod tepla a zároveň také softwarový nástroj, který vždy nastaví počítač tak, aby poskytoval dostatečný výkon a zároveň byl co nejlépe chlazen.

Notebooky mají digitální HD monitor s technologií Bright View, HP Pavilion dv6 o úhlopříčce 39,6cm (15,6”) a dv7 o úhlopříčce 43,9cm (17,3”).(1) Nové modely mají všechny rysy výkonných počítačů a jsou nabízeny s procesory Intel Core druhé generace a AMD.

Pro ochranu osobních údajů a správu hesel jsou notebooky vybaveny funkcí HP SimplePass, která zajišťuje bezpečný a okamžitý přístup k online účtům a heslům pomocí snímače otisku prstů. Systém HP ProtectSmart navíc automaticky zamyká pevný disk a chrání tak data v případě nechtěného upuštění notebooku na zem.

Ceny a dostupnost

  • HP Pavilion dv6  a dv7 jsou v současné době již v prodeji a jejich cena začíná na 14 490 Kč vč. DPH.
  1. Pro zobrazení v HD je vyžadován obsah v HD.

O společnosti HP

HP neustále vytváří nové příležitosti k tomu, aby technologie měly smysluplný přínos pro jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa zahrnuje tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Konvergencí cloudu a konektivity vytváří HP perfektně provázané, bezpečné a kontextově vysoce senzitivní prostředí pro dokonale propojený svět. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com

Tagged