Monitor Philips 241P3LYES: profesionální výkon, nízká spotřeba

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představuje nový ergonomický displej značky Philips. Profesionální monitor 241P3LYES umožňuje všem uživatelům špičkovou práci a skvělý komfort. Model je také maximálně šetrný k životnímu prostředí – obdržel prestižní certifikace EPEAT Gold a EnergyStar. (TZ)

Práce s monitorem Philips 241P3LYES je skutečně mimořádně jednoduchá a příjemná – výšku lze měnit až o 130 mm díky základně Super Ergo Base, stejně tak lze měnit náklon nebo otočit monitor na výšku i na šířku.

LED technologie zaručuje dokonale přirozené barvy a perfektní kontrast. Navíc je šetrná k životnímu prostředí, protože neobsahuje rtuť. Model 241P3LYES je vybaven čtyřmi různými vstupy signálu – VGA, DVI, USB a také prvotřídním rozhraním DisplayPort. Monitor má také zabudované kvalitní stereo reproduktory.

Technické parametry:

Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 24“
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Hmotnost: 6,7 kg
Doporučená min. EU cena 5439 Kč bez DPH

O MMD

MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.