Nové multifunkční tiskárny od HP pomáhají firmám k větší efektivitě

Společnost HP uvedla na trh novou řadu multifunkčních tiskáren HP LaserJet Enterprise M4555 určených pro střední a velké společnosti, které mají firmám pomoci v transformaci jejich tiskových prostředí na jednoduché digitální toky. (TZ)

Multifunkční tiskárny řady HP LaserJet Enterprise M4555 MFP jsou vybaveny několika podnikovými nástroji včetně HP Web Jetadmin pro špičkový monitoring a řízení, firmware HP FutureSmart pro zajištění neustálé aktuálnosti funkcí a HP Open Extensibility Platform pro jednodušší vývoj a aplikaci nadstavbových řešení od HP i jiných dodavatelů.

„Multifunkční zařízení přichází na trh společně s několika dalšími inovativními řešeními pro firmy,“ uvedl Anreas Kamke, produktový manažer pro Evropu, Imaging & Printing Group, HP, region Evropy, Středního východu a Afriky. „Tiskárny nové řady mají pomoci firmám v transformaci jejich tiskových prostředí na jednoduché digitální toky. Nabízejí profesionální výsledky za přijatelnou cenu a zároveň jsou šetrnější k životnímu prostředí.“

K hlavním přednostem nových modelů patří rychlost tisku a kopírování dosahující až 52ppm u formátu A4(1). Tiskárny podporují HP ePrint, jsou vybaveny otočným barevným dotykovým ovládacím panelem a technologií Hardware Integration Pocket pro řešení třetích stran.

Tiskárny disponují také energeticky úspornou technologií Instant-on Technology(2) a funkcí HP Smart Printing, která zvyšuje produktivitu a zároveň snižuje náročnost objednávání spotřebního materiálu a náhradních komponent.

Nová multifunkce se bude prodávat v následujících konfiguracích:

  • HP LaserJet Enterprise M4555 MFP: oboustranný tisk, síťové připojení Gigabit Ethernet, paměťová jednotka SSD a stolní provedení
  • HP LaserJet Enterprise M4555h MFP: oboustranný tisk, síťové připojení Gigabit Ethernet, zabezpečená paměťová jednotka HDD a stolní provedení
  • HP LaserJet Enterprise M4555f MFP: výše uvedené funkce plus fax a podavač na 500 listů navíc (celkem na 1100 listů), skříňové a stojanové provedení
  • HP LaserJet Enterprise M4555fskm MFP: všechny funkce modelu M4555h plus tři podavače navíc na 500 listů každý (celkem tedy na 2100 listů), stojan a třídílný zásobník na 900 listů se sešívací funkcí.

Řada HP LaserJet Enterprise M4555 MFP nahrazuje starší řadu HP LaserJet M4345 MFP. Všechny níže uvedené modely jsou na českém trhu dostupné od 1. června 2011.

Doporučené koncové ceny pro Českou republiku:

  • HP LaserJet Enterprise M4555: 53 990 Kč bez DPH
  • HP LaserJet Enterprise M4555h MFP: 61 490 Kč bez DPH
  • HP LaserJet Enterprise M4555f MFP: 78 690 Kč bez DPH
  • HP LaserJet Enterprise M4555fskm MFP: 103 290 Kč bez DPH
  1. Měřeno podle normy ISO/IEC 24734; do měření se nezapočítává první sada testovacích dokumentů. Více informací naleznete na: http://www.hp.com/go/printerclaims. Přesná rychlost závisí na konfiguraci systému, programovém vybavení, ovladači a složitosti tiskové úlohy.
  2. Porovnáno s produkty, které využívají tradiční systém tavení a katodové fluorescenční lampy (CCFL).

O společnosti HP

HP neustále vytváří nové příležitosti k tomu, aby technologie měly smysluplný přínos pro jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa zahrnuje tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Konvergencí cloudu a konektivity vytváří HP perfektně provázané, bezpečné a kontextově vysoce senzitivní prostředí pro dokonale propojený svět. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

Tagged