Samsung představuje dokonalé umělecké dílo s nejvyspělejší technologií – Full HD 3D LED monitor Samsung S27A950D

Samsung Electronics Co. Ltd., přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, uvedl na trh Full HD 3D LED monitor Samsung S27A950D, který uživatelům přináší skutečně živé 3D efekty v naprosto jedinečném designu. Samsung monitor je opatřený aktivní 3D technologií a obraz je možné sledovat na 27“ obrazovce ze všech pozorovacích úhlů – navíc dvojnásobně ostřejší. To je způsobeno unikátní technologií 3D Hyper Real Engine, která zprostředkovává optimální zobrazení barev, pohybu i kontrastu. (TZ)

Díky HDMI a Display Portu mohou spotřebitelé připojit ke svému Samsung monitoru S27A950 řadu zařízení, jako např. 3D Blu-ray přehrávač, herní konzole nebo set-top box.

Monitor Samsung S27A950D má skvělé parametry nejen po stránce technologické, ale i designové. Jeho unikátní nevšední design si získal celosvětovou pozornost díky ocenění „Innovation Design and Engineering Awards“ na největším mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky CES 2011. Konvenční uspořádání ostatních monitorů překonává například svým propojením obrazovky a stojanu v jeden celek.

Jedinečný design monitoru Samsung S27A950D byl inspirován technikou ohýbání a skládání papíru známou jako origami, proto působí, že je tenký jako list papíru. Celkový nezaměnitelný vzhled monitoru podtrhuje vrchní metalická linka. Inovativní monitor Samsung S27A950D tak překonává stereotyp obdélníkové obrazovky, která pouze zobrazuje informace, jako je tomu u běžných monitorů. Je skutečným uměleckým dílem, které obohatí každou pracovní desku svou charakteristickou krásou.

„Již čtyři po sobě jdoucí roky je Samsung celosvětově jedničkou na trhu monitorů a svůj náskok před konkurencí stále zvyšuje,“ říká Stanislav Coufal, Product Manager IT divize společnosti Samsung. „Nevšední design, vyspělé technologie a dokonalá funkcionalita nových monitorů nám pomáhají vévodit trhu 3D monitorů,“ dodává Coufal.

Monitor Samsung S27A950D je součástí stejné produktové řady jako monitor Samsung T27A950, který byl představen loňský rok v březnu.

Na český trh bude Full HD 3D LED monitor Samsung S27A950D uveden ve druhé polovině června za maloobchodní prodejní cenu 16.550 Kč včetně DPH.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2010 dosáhla tržeb ve výši 135,8 miliard amerických dolarů. Společnost Samsung Electronics zaměstnává zhruba 190 500 pracovníků ve 206 pobočkách v osmašedesáti zemích po celém světě a je rozdělena do osmi nezávislých obchodních společností: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor and LCD. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška. Samsung Electronics je předním výrobcem digitálních televizorů, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů.

Více informací naleznete na www.samsung.cz a www.samsung.cz/blog.