MSI na COMPUTEXu 2011 – Novinky v All-in-One počítačích

Společnost MSI na výstavě informačních technologií Computex v Taipej od 31. května do 4. června 2011 vystavuje své nejnovější modely All-in-One počítačů. Na svém stánku představí také celou řadu zásadních inovací svých dotykových All-in-One PC (TZ):

– První All-in-One PC pro zábavu i obchodní sféru s LED podsvícením

– Čtvrtou generaci pokrokového softwaru MSI Wind Touch

– Nejlépe vybavené All-in-One PC pro obchodní využití

– All-in-One PC připravené pro využití a zapojení v Cloudu

Živější barvy, méně námahy pro oči a lepší výkon

All-in-One počítače MSI Wind Top AE2211G, AE2211 a AE2230 jako první vůbec používají LED podsvícení displeje. Díky tomu je obraz displeje mnohem lepší a barvy živější, má lepší jas, kontrast a barevný rozsah. Displeje jsou také vhodnější pro multimediální vyžití a nabízí lepší čitelnost při pracovním využití. Díky LED podsvícení je možné displej ještě více ztenčit a úspora prostoru s All-in-One PC MSI je tak ještě markantnější. Dalším přínosem je více než 30% úspora energie ve srovnání s běžnými CCFL panely. Díky tomu jsou All-in-One počítače MSI nejúspornější a nejekologičtější počítače vůbec.

Modely Wind Top AE2211G a AE2211 jsou vybaveny moderní druhou generací procesorů Intel Core. Model AE2211G využívá integrovanou grafickou kartu Intel Sandy Bridge, model AE2211 je pak vybaven samostatnou grafickou kartou. Model MSI Wind Top AE2230 pak představuje první AIO PC postavené na připravované platformě AMD Sabine.

Všechny nové 22“ ultra tenké modely s LED podsvícením nabízejí Full HD rozlišení 1920 × 1080 pixelů a jsou tak ideální pro sledování multimediálního obsahu i prohlížení fotografií. Počítače jsou vybaveny i HDMI vstupem a výstupem, takže je možné je pohodlně použít i jako externí zobrazovací zařízení po připojení například notebooku. V takovém případě není zapotřebí AIO PC ani zapínat, čímž významně šetříte energii. Díky HDMI výstupu pak můžete velmi snadno rozšířit pracovní plochu AIO PC připojením dalšího monitoru. O perfektní reprodukci zvuku při poslechu hudby a sledování filmů se jako vždy postarají prvotřídní reproduktory a použitá technologie THX TruStudioPRO.

All-in-One PC pro váš business

Model Wind Top AP2011 s 20“ matným displejem je navržen jako ideální model pro korporátní sféru, podnikání a obchodní využití. Díky LED podsvícení nabízí čistý, rovnoměrný a kontrastní obraz, který při celodenním využití tolik nenamáhá oči a díky delší životnosti se vyplatí z hlediska návratnosti investic. Matný displej navíc minimalizuje množství odrazů a odlesků. Navíc firmám díky velmi nízké spotřebě pomáhá snižovat provozní náklady.

Model Wind Top AP2011 je možné vybavit nastavitelným podstavcem, který splní vaše požadavky při libovolném použití a umožňuje snadné otáčení počítače stejně jako pohodlné nastavení výšky a úhlu zobrazení. Díky dvěma COM portům snadno k All-in-One počítači AP2011 připojíte pokladnu, skener čárových kódů, čtečku platebních karet a další specifická zařízení související s vaším podnikáním. All-in-One počítače MSI včetně nového modelu Wind Top AP2011 a Wind Top AP2000 jsou zkrátka ideální volbou pro obchodní sféru.

Nová generace dotykového ovládání

Multidotykové ovládání nejnovějších All-in-One počítačů MSI nabízí zcela nové uživatelské zážitky. Ovládací rozhraní MSI Wind Touch 4 výtečně podporuje rozličné funkce a výhody dotykového ovládání. Nová verze zahrnuje hlubší integraci sociálních sítí nebo například správu kalendáře dotykem přímo na obrazovce.

Wind Touch 4 nabízí i bohatý výběr aplikací pro vaši dotykovou obrazovku, které zahrnují například plnou verzi vysoce hodnoceného uměleckého programu ArtRage 3. V něm se každý může stát umělcem a vytvářet ohromující olejomalby či akvarely přímo dotyky na displeji počítače. All-in-One počítače MSI zkrátka nejsou jen užitečné a neslouží pouze k práci, ale i zábavě.

Zapojení do cloudu

Pro snadnou synchronizaci a rychlé sdílení dat, které jsou nedílnou součástí moderního životního stylu, společnost MSI mezi svoje produkty nově zahrnuje cloud aplikace Smart Media Link a Smart Sync. All-in-One počítače MSI umožňující připojení do cloudu dovolí uživatelům mezi sebou snadno a pohodlně díky dotykovému ovládání sdílet zvukové a obrazové soubory. Pro sdílení povedených fotografií, písniček nebo filmů uložených na různých počítačích vám budou stačit pouhé doteky prstů. Smart Sync navíc umožňuje chytrou synchronizaci kalendáře a kontaktů s Microsoft Outlook – ideální řešení pro všechny, kteří potřebují synchronizovat mobilní zařízení s domácím počítačem. Technologie Smart Sync v All-in-One PC MSI jim umožňuje propojení s dalšími audiovizuálními zařízeními v domácnosti a mohou tak sloužit jako jedno velké multimediální centrum a centrální ovládací bod.