Prestigio na knižním veletrhu Svět knihy Praha 2011

Společnost Prestigio prezentovala na 17. mezinárodním knižním veletrhu Svět knihy Praha produktovou řadu  čteček elektronických knih.

Veletrh Svět knihy,  který se konal od 13. do 16.května  2011 v Praze, patří mezi renomované mezinárodní akce. Každoročně přiláká více než 600 autorů a navštíví přes 35 000 literárních nadšenců. Návštěvníkům nabízí jedinečnou příležitost prohlédnout  si nové publikace, navštívit řadu programů, doprovodných aktivit a vyzkoušet vyspělé technologie ze světa knih.  (TZ)

Prestigio představilo na stánku Palmknihy čtečky elektronických knih s E inkoustem a TFT displejem. Během čtyř dnů konání knižního veletrhu  si mohli návštěvníci vyzkoušet Prestigio čtečky a získat odpovědi na své dotazy.

Palmknihy, přední distribuční společnost s elektronickými knihami v České republice a na Slovensku s více než 12 letou tradicí  na trhu e-knih, se staly partnerem společnosti Prestigio. Od dubna tohoto roku mají Prestigio čtečky předinstalovaných více než 300 knih od   Palmknihy.

Součástí veletrhu Svět knihy byly workshopy a přednášky. Mnoho z nich bylo zaměřeno na  trend elektronických čteček.

  • Workshop porovnávající vzhled tištěných a elektronických knih
  • Americký knižní trh – kulturní atašé  velvyslanectví USA v Praze, David Gainer, představil nejnovější trendy na trhu e-knih v  USA.
  • E-knihy z pohledu předních  českých umělců – diskuse s Jáchymem Topolem, Petrou Hůlovou, Markétou Pilátovou  a Tomášem Sedláčkem.

O společnosti Prestigio

Značka Prestigio přináší na trh exkluzivní kombinaci elegance, vysoké kvality  produktů, moderní technologie a designu, a to do více než 70 zemí. Prestigio usiluje o inovativní a spolehlivé produkty, které uspokojí rostoucí poptávku po dostupných, moderních IT produktech a spotřební elektronice.  Produktové portfolio zahrnuje GPS navigace, PC, zařízení pro ukládání dat, elektronické čtečky knih,  příslušenství Apple atd.

Pro více informací navštivte  www.prestigio.cz ,  www.prestigio.com