Prestigio telefony a tablety s předinstalovaným prohlížečem Opera

Praha, 30. října 2013 – Společnost Prestigio, mezinárodní výrobce elektroniky, informuje o předinstalaci prohlížeče Opera v Prestigio telefonech a tabletech s Androidem.  (TZ)
Společnosti Software Opera a Prestigio informují  o  předinstalování  prohlížeče Opera pro Android na  všech Prestigio tabletech a smartphonech dodávaných do Evropy, Společenství nezávislých států,  Středního východu a Afriky. První zařízení s předinstalovaným prohlížečem Opera budou v Evropě v prodeji na konci tohoto roku.

“Díky naší spolupráci s Prestigio, bude moci s prohlížečem Opera pro Android využít  více uživatelů v regionu  EMEA  rychlý a spolehlivý přístup k internetu. Tato spolupráce je dalším důležitým krokem v naplňování naší strategie, jehož cílem je vybudovat partnerství s velkými výrobci mobilních zařízení,” říká Lars Boilesen, CEO, společnosti Opera Software.

“Prestigio vždy vybírá  ty nejlepší aplikace a služby. S předinstalovaným prohlížečem Opera  na našich mobilních zařízeních, nabízíme našim zákazníkům jedno z nejlepších řešení pro  mobilní prohlížení webu,” dodává Yuri Antoshkin, General Manager, Prestigio EMEA.

Prohlížeč Opera pro Android umožňuje uživatelům nejjednodušší a nejrychlejší způsob objevování světa na telefonech s Androidem. Pomocí funkce Discover  mohou uživatelé okamžitě najít nejnovější zprávy dle umístění a kategorie, které preferují, a to vše na jednom místě. Intuitivní Speed Dial web zkratky umožňují uživatelům záznamy snadno seskupit do složek nebo je přejmenovat – vše dotykem palce. V případě pomalého připojení nebo nákladného roamingu, funkce  Off-Road umožňuje kompresi dat.

Opera pro  Android je k dispozici k bezplatnému stažení z Google Play nebo  m.opera.com  pro jakýkoliv mobilní telefon se systémem Android 2.3 nebo vyšší.

O společnosti Prestigio

  1. Značka Prestigio přináší na trh exkluzivní kombinaci elegance, vysoké kvality produktů, moderní technologie a designu, a to do více než 70 zemí. Prestigio usiluje o inovativní a spolehlivé produkty, které uspokojí rostoucí poptávku po dostupných, moderních IT produktech a spotřební elektronice.  Produktové portfolio zahrnuje GPS navigace, PC, zařízení pro ukládání dat, čtečky elektronických knih, tablety, chytré telefony, kamery do automobilů, atd.

  2. Pro více informací navštivte  www.prestigio.cz ,  www.prestigio.com

O společnosti Opera Software ASA
Produkty Opera umožňují více než 350 milionům uživatelů internetu na celém světě objevovat a spojit se s obsahem a službami, které jsou pro ně nejdůležitější, bez ohledu na zařízení, síť nebo umístění. Na druhé straně pomáháme inzerentům oslovit zákazníky a vytvářet tak hodnotu pro jejich podnikání. Opera také přináší produkty a služby více než 120 mobilním operátorům na celém světě, což umožňuje poskytovat rychlejší, úspornější a lepší možnosti práce v síti svým předplatitelům.
Od rodinných fotografií a zábavných videí k podnikatelským nápadům, které změní světovou ekonomiku, internet byl vždy o objevování. Ať jste spotřebitel, který je poprvé online, nebo nadnárodní korporace, která se snaží získat to správné pubikum, Opera vám může pomoci.
Opera Software ASA je uvedena na Oslo Stock Exchange pod symbolem OPERA. ‘Opera’, ‘Opera Software’, ‘Opera Mini’ a logo ‘O’ jsou ochranné známky  Opera Software ASA. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o Opera naleznete na www.opera.com.