Společnost HP udělila ocenění svým partnerům

Společnost HP udělovala na konferenci HP Solutions Business Partner Conference ocenění svým partnerům. Cenu Partner roku si odnesla firma Omtool, dalšími oceněnými jsou Capella Technologies, TROY Group a Pharos.  (TZ)

Program HP Solutions Business Partner přináší zákazníkům jedinečný přístup k inovativním postupům a technologiím. Program, jehož partnery jsou společnosti, které spolupracují s HP, pomáhá realizovat tržní strategii HP v oblasti podnikových řešení pro tisk a zobrazování. Díky němu může HP efektivně vycházet vstříc požadavkům zákazníků a poskytovat jim řešení šitá na míru pro zlepšení workflow a optimalizaci infrastruktury.
Ke klíčovým kritériím, která rozhodují o udělení ocenění, patří přínos inovativních a kvalitních technologií, skvělé výsledky, ale také vývoj nových produktů s ohledem na současné i budoucí potřeby zákazníků tak, aby jim co nejvíce usnadnily podnikání.

Ocenění 2011 Partner of the Year (Partner roku) získala společnost Omtool, a to především díky výborným obchodním výsledkům, aktivní účasti v programu Solutions Business Partner a v neposlední řadě i za svůj vstřícný a zároveň zdravě dravý přístup.

„HP chápe důležitost budování strategických partnerství se společnostmi, které usilují o výrazné a hmatatelné výsledky v zájmu globálních zákazníků HP,“ sdělil John Johasky, vicepresident a generální ředitel WW Solutions and Services, Imaging and Printing Group, HP. „Omtool se zaměřuje na poskytování inovativních řešení, která pomáhají zákazníkům v jejich podnikání – k větší efektivitě, nižším nákladům, vyšší bezpečnosti a snadnějšímu splnění zákonných požadavků. Omtool si tuto cenu skutečně zaslouží a my jim blahopřejeme.“

Cenu za technickou inovaci získala společnost Capella Technologies. HP ocenila zejména její přínos v oblasti mobilního tisku, přístrojové analýzy pomáhající při prvotním vyhodnocení a průběžném sledování účtu a personalizovaného tisku. Capella Technologies nabízí formou svého přístroje Pocket TC revoluční formy podpory prodeje, vyšší prodejní výsledky a přístup k informacím vždy, kdy je potřeba.

Společnost TROY Group obdržela ocenění HP za partnerství v oblasti prodeje, vynikající podporu obchodního týmu HP na celém světě, získávání zákazníků a skvělé výsledky v oblasti zákaznické spokojenosti.

Cenu Outstanding Technical Collaboration za vynikající technickou spolupráci získala společnost Pharos za vývoj a konfiguraci řešení šitých na míru specifickým zákazníkům.

Společnost HP vyhlásila i dva laureáty ocenění Silver Partners in Excellence, společnosti Euroform A/S a LBM Systems. Obě firmy získaly ocenění za svá inovativní řešení postavená na platformě HP, jež vytvářejí hodnotu pro zákazníky a posilují význam partnerství s HP.

O společnosti HP

HP neustále vytváří nové příležitosti k tomu, aby technologie měly smysluplný přínos pro jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa zahrnuje tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Konvergencí cloudu a konektivity vytváří HP perfektně provázané, bezpečné a kontextově vysoce senzitivní prostředí pro dokonale propojený svět. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com

Tagged