AT Computers proškolilo za první pololetí 1491 resellerů

Už 1491 resellerů se v letošním roce zúčastnilo některého ze setkání společnosti AT Computers. Workshopy, semináře nebo partnerská setkání předního českého IT distributora navštívilo v letošním roce o více než 14 procent hostů více než v uplynulém roce. Pozitivní trend přitom trvá už několik let v řadě. (TZ)

„Tohoto trendu si velmi vážíme. Častá setkání na formální i neformální úrovni jsou jedním z klíčových pilířů naší obchodní strategie. Pro nás jsou informace přímo od našich nejbližších partnerů rozhodující, proto se neustále snažíme vycházet vstříc jejich potřebám a informovat je o všem, co je u AT Computers či ICT dodavatelů nového,“ říká Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti.

Jen putovní ATC RoadShow navštívilo v devíti českých a slovenských městech celkem 690 resellerů, což je o 14 procent více než vloni.

Kromě toho společnost uspořádala celou řadu dvoudenních setkání v ČR i na Slovensku.

V souhrnných číslech navštívilo letošní školení AT Computers již 1987 hostů, z toho 1491 resellerů.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.