Nový přírůstek do energické rodiny Powertraveller Solární nabíječka Powermonkey eXtreme

Společnost Sunnysoft, specializovaný prodejce chytrých telefonů, tabletů a příslušenství, uvádí na prázdninový trh nové komplexní outdoorové řešení záložní energie na cesty od společnosti Powertraveller nazvané Powermonkey eXtreme. „Novinka Powermonkey eXtreme je určena pro všechny, kteří chtějí vyrazit daleko od civilizace a přesto si vzít s sebou své technické miláčky,“ představuje produkt Michael Horejsek ze Sunnysoftu. „Powermonkey eXtreme dokáže dobíjet i tablety a klasické telefony či smartphony zvládne hravě. Další novinkou je vodotěsné řešení, které přístroj ochrání po dobu 30 minut v hloubce až jednoho metru,“ dodává Michael Horejsek.  (TZ)

Powermonkey eXtreme je odolná, přenosná záložní nabíječka. Skládá se z powerbanky o kapacitě 9000mAh a výkonných solárních panelů pro dlouhé cesty i v extrémních podmínkách. Plně nabitá zvládne opakovaně dobít kromě telefonů, GPS, MP3 přehrávačů také populární tablety. Vychází z velmi úspěšného modelu Powermonkey eXplorer, ale přináší rovněž výrazná vylepšení. Hlavní změnou je vyšší kapacita integrovaného akumulátoru 9000 mAh, větší a výkonnější solární panely a nový DC výstup 2,1A umožňující dobíjení tabletů. Touto nabíječkou tedy lehce doplníte energii přístrojům jako Apple iPad, Apple iPad 2 a dalším zařízením vyžadující nabíjecí proud 2,1A (Samsung Galaxy Tab, Archos atd..).

Solární panely lze připevnit například na batoh a vyrazit na túru či výlet. Přes den tak lehce nasbíráte potřebnou energii pro večerní dobíjení. Powermonkey-eXtreme je solární záložní nabíječka, vyrobená z materiálů a komponent prvotřídní kvality určených pro extrémní podmínky. Produkt sestává ze solárních skládacích panelů a power banky, kterou je možné nabít buď prostřednictvím solární energie, nebo síťové zásuvky či USB konektoru počítače.

Maximální rezervní energie pro:

  • iPad/Tablet 1 až 2 nabití
  • iPhone/smartphony 4 až 6 nabití
  • Mobilní telefony – 8 až 12 nabití
  • GPS navigace 4 až 6 nabití

Parametry Powermonkey-eXtreme:

  • kapacita baterie: 9000mAh
  • vstup: 5V; 2,5A
  • výstup: 5V 700MAh ad DC port 5V 2,1A (2 100 mAh)
  • Celková hmotnost: 460g
  • Vodotěsný IP67

Parametry Solárních panelů:

  • Výstup USB 5V, max výkon 3W

O Sunnysoft s.r.o., divize Obchod

Jsme přední maloobchodní prodejce chytrých telefonů a tabletů s 12ti letou historií. Ke smartphonům a mobilním telefonům známých i neznámých značek nabízíme prostřednictvím sítě prodejen a eShopu nejširší nabídku příslušenství na trhu i odborné poradenství. Mezi naše spokojené zákazníky patří jednotlivci i největší tuzemské firmy a organizace.

Na našem trhu zastupujeme mimo jiné anglický Powertraveller (www.solarninabijecky.cz), švédský Brodit (držáky mobilních zařízení do aut, www.brodit.cz) a rovněž švédský Krusell (stylová pouzdra a brašny pro mobilní telefony a notebooky www.krusell.cz).

Ve společnosti Sunnysoft tvoří divize Obchod společně s divizí Software, která se specializuje na software pro mobilní platformy, dva hlavní pilíře její činnosti. V roce 2009 se společnost Sunnysoft umístila v žebříčku firem TOP 100 ICT, získala titul IT produkt 2009 za řešení mControl a uvedla na trh značku Powertraveller. Více na www.sunnysoft.cz.