Gatling Gears přichází na PlayStation Network

Kličkování mezi letícími raketami, padajícími bombami a nepřátelskými tanky – to je akcí napěchovaná hra Gatling Gears™, která dnes vychází na PlayStation® Network za cenu 270 Kč. Již dříve také vyšla ve verzi pro Xbox LIVE® Arcade a je k dostání za 800 MSP. V Gatling Gears se hráči v roli Maxe Brawleyho, vybavení arzenálem smrtících zbraní jako rotační kanóny, granáty a rakety, musí prostřílet 30 originálními lokacemi, zachránit planetu a porazit Impérium. (TZ)

Gatling Gears obsahuje kompletní onlinový i kooperativní offlinový režim. Přestože hráči společně bojují za vznešenou věc, nechybí zde ani individuální soutěžení o skóre v žebříčku. Body lze získávat za sbírání součástek z nepřátel sešrotovaných na bitevním poli. Každá součástka posouvá hráče blíže k získání účinných vylepšení pro jejich stroje Gatling Gear.

Ale to není vše. Nejvyšší test schopností představuje režim Survival, v němž je hlavním úkolem svádět nelítostné souboje s nepřáteli v 10 totálně chaotických kolech na půdě virtuální arény. Úkoly ve hře lze plnit samostatně či v kooperaci se spoluhráčem, ale vždy půjde o frenetické kličkování v husté palbě nepřátelský tanků a vojáků či uhýbání před raketami, minami a žárem plamenometů. Současně je také nutné uchovat bez poškození vzácné nerostné zdroje.

Gatling Gears vyvinulo amsterdamské studio Vanguard Games ve spolupráci s vydavatelstvím EA Partners. Více informací o Gatling Gears naleznete na oficiálních stránkách http://gatlinggears.com, twitterovém kanále http://twitter.com/vanguard_eg nebo facebookové stránce http://www.facebook.com/VanguardGames.

Tagged