Adastra předala dar na pomoc osobám s tělesným a kombinovaným postižením

Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra uspořádala 21. června pro své zákazníky a partnery zahradní party pod heslem „Přivítejte léto s Adastrou”. V úvodu večera byl panem Ondřejem Frydrychem, generálním ředitelem Adastra Česká republika a panem Janem Červinkou, generálním ředitelem Adastra Group, předán panu Jiřímu Jankovskému, řediteli centra ARPIDA, šek na 500 000 Kč.

ARPIDA je nestátní nezisková organizace, pracující na bázi občanského sdružení, pomáhající rodinám pečujícím o děti a dospělé osoby s tělesným a kombinovaným postižením. Dar od společnosti Adastra poslouží k naléhavě potřebné stavební rekonstrukci prostor speciální mateřské školy při centru ARPIDA.

Akce se konala v prostorách pražské Občanské plovárny. Během celého večera byl připraven bohatý doprovodný program v podobě různých aktivit, ve kterých mohli účastníci soutěžit o drobné výhry. Hosté mohli také využít vyhlídkovou jízdu lodí po Vltavě. Symbolickým vyvrcholením večera pak byl bohatý ohňostroj. Příjemnou atmosféru dotvářela hudební skupina Jazz Efterrätt.

O společnosti Adastra

Adastra je mezinárodní konzultační společnost, která dodává špičková softwarová řešení pro váš business. Technologicky nezávislá řešení odrážejí rozsáhlé zkušenosti firmy načerpané z realizace stovek projektů, například pro společnosti Ahold, Allianz, Bank of Montreal, Barclays Bank, Bell Canada, Cetelem, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, DHL, Dresdner Bank, Generální ředitelství cel, GTS Novera, Komerční banka, Orange Slovensko, Telefónica O2, Tipsport, Vodafone, Volkswagen AG a další.