Videohra Harry Potter a relikvie smrti – část 2. v prodeji

Divize EA Play společnosti Electronic Arts a společnost Warner Bros. Interactive Entertainment dnes oznámily zahájení prodeje videohry Harry Potter a relikvie smrti – část 2. na českém a slovenském trhu. Napínavé finále Harryho příběhu provede hráče všemi významnými okamžiky a klíčovými místy a umožní jim naposledy převzít roli mladého čaroděje, jenž svede závěrečný souboj na život a na smrt s lordem Voldemortem a jeho temnými silami. (TZ)

Videohra Harry Potter a relikvie smrti – část 2. je bezpochyby nejakčnějším dílem celé série. Vůbec poprvé mají hráči možnost ovládat své oblíbené čarodějnické hrdiny, z nichž každý sehraje v boji proti Temnému pánovi svou specifickou roli. V  očekávané konečné bitvě o Bradavice bude kromě Harryho možné hrát i za Hermionu, Rona, Ginny, Seamuse, Nevilla, Molly Weasleyovou a profesorku McGonagallovou. Hráči se také mohou těšit na vylepšené funkce herního systému jako například nový systém kouzlení nebo intuitivní způsob krytí za objekty, díky nimž jsou souboje se strašlivými bytostmi kouzelnického světa maximálně realistické.

„Vynaložili jsme velké úsilí, abychom našim fanouškům přinesli hru, po níž vždy toužili – nejenže mohou hrát za Harryho, ale také za všechny ostatní důležité postavy příběhu. Hra nabízí dosud nejautentičtější a nejatraktivnější herní zážitky s Harry Potterem a postaví vás přímo do první linie závěrečné bitvy o Bradavice,“ uvedl Harvey Elliott, generální manažer studia EA Bright Light™.

Bradavice jsou obleženy silami lorda Voldemorta. Hráči se vydávají na nebezpečnou misi s cílem najít a zničit zbývající viteály a společně s nimi i Voldemorta. Vniknou do vysoce zabezpečených sejfů Gringottovy banky, uniknou kouzlu Fiendfyre z komnaty Nejvyšší potřeby a během rozhodujícího boje o Bradavice se utkají s nejmocnějšími Voldemortovými nohsledy. Zažijí Bradavice jako dosud nikdy předtím a budou muset vynaložit veškeré své kouzelnické umění, aby dokázali zdolat takové protivníky, jako jsou smrtijedi, mozkomoři a obři.

Titul Harry Potter a relikvie smrti – část 2. vyvinulo studio EA Bright Light v licenci společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment. Aktuálně přichází do prodeje ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360®, počítačový zábavní systém PlayStation®3, Wii™, Nintendo DS™ a PC.

O filmu Harry Potter a relikvie smrti  – část 2.

Harry Potter a relikvie smrti – část 2. je zakončením filmové série o Harry Potterovi. Očekávaný snímek je druhý ze dvou plnohodnotných částí.

V tomto epickém finále z kouzelnického světa se boj mezi silami dobra a zla stupňuje a přechází v totální válku. V sázce je příliš mnoho a nikdo není v bezpečí. A je to právě Harry Potter, který může být vyzván, aby učinil největší oběť na cestě za nevyhnutelným zúčtováním s lordem Voldemortem.

Vše končí právě zde.

O Electronic Arts

Electronic Arts Inc. (EA) je globálním lídrem na poli digitální interaktivní zábavy. Jednotlivá vydavatelství společností pod mnoha značkami publikují a distribuují jak fyzická média, tak i onlinový obsah a služby pro konzole, osobní počítače, mobilní telefony a tablety. Společnost EA má více než 100 miliónů registrovaných hráčů a působí v 75 zemích světa.

Ve fiskálním roce 2011 ohlásila společnost EA se sídlem v kalifornském Redwood City tržby ve výši 3,6 miliardy USD. Všeobecně je uznávána jako přední producent kriticky vysoce hodnocených a kvalitních licencovaných herních sérií, jako jsou například The Sims™, Madden NFL, FIFA, Need for Speed™, Battlefield nebo Mass Effect™. Další informace o společnosti naleznete na oficiálních webových stránkách http://www.ea.com/cz.

O Warner Bros. Interactive Entertainment

Warner Bros. Interactive Entertainment, divize společnosti Warner Bros. Home Entertainment Group, je předním světovým vydavatelem, výrobcem, poskytovatelem licencí a distributorem zábavy pro interaktivní prostor napříč všemi aktuálními i budoucími platformami, včetně her pro konzole, přenosná zařízení a PC, a to jak vlastních, tak i jiných výrobců.

Tagged