Rychloslevy si mohou užít lidé z Prahy a nově i z Brna

Slevový server Vykupto.cz, který před dvěma týdny jako první v ČR spustil Rychloslevy v Praze, rozšiřuje svoji novou službu i do jihomoravské metropole. Už i Brňané si mohou vychutnat zakoupené slevy okamžitě a bez čekání. Rychloslevy totiž zkracují proces mezi zakoupením slevy a jejím užitím z řádu dnů a týdnů na hodiny a minuty.  (TZ)

Rychloslevy se ihned po spuštění zaměřily jen na pražské restaurace a hospůdky. Expanzí do Brna se rozšířil i sortiment o zážitky a wellnes. Rozdíl oproti standardním hromadným slevám je v hodinovém omezení slev. Poskytovatel Rychloslev, například restaurace nebo masážní salón, si ve speciálně vytvořeném webovém rozhraní sám určí hodiny, kdy jeho zvýhodněná nabídka platí. Může si tak vykrýt „hluchá“ místa, kdy je jeho podnik méně navštěvovaný.

Mezi největší výhody Rychloslev patří program loajality. Kromě výše slevy si poskytovatel určuje i bodové ohodnocení nabízené Rychloslevy. Zákazník spolu se zakoupenou Rychloslevou obdrží body, za jejichž určité množství má v konkrétním podniku další benefity. Body nejsou přenositelné. Každý poskytovatel Rychloslevy má vlastní věrnostní systém. Zákazník tak bude motivován k využívání Rychloslev například u oblíbené restaurace, čímž se naplňuje program loajality.

Zákazník vidí Rychloslevy na stránkách www.rychloslevy.cz nebo prostřednictvím mobilní aplikace Vykupto.cz. Pokud zákazníkovi Rychlosleva vyhovuje, stačí zadat příkaz k platbě přes kreditní kartu nebo ji zaplatit přednabitým kreditem na Vykupto.cz. Okamžitě mu příjde SMS s unikátním kódem. Tento kód platí jako doklad o zakoupení. Peníze se zákazníkovi z účtu odečtou až po skutečném uplatnění slevy. Přesněji ve chvíli, kdy poskytovatel slevy zadá unikátní SMS kód do webového rozhraní Vykupto.cz. Pokud zákazník z jakéhokoliv důvodu Rychloslevu nevyužije, peníze se mu neodečtou.

„Tento platební systém jsme zvolili vzhledem k rychlosti celého mechanismu. Když si někdo objedná masáž, která má být za hodinu, může se stát ledacos. Například nečekané pracovní povinnosti nebo dopravní zácpa. Proto peníze zákazníkům odečteme až poté, co  skutečně využijí Rychloslevu ,“ vysvětluje Tomáš Bátrla, spoluzakladatel Vykupto.cz.

O Vykupto.cz

Vykupto.cz je podle průzkumu MediaResearch druhým nejznámějším slevovým portálem v ČR. Bylo založeno 12.4. 2010 a od té doby prodalo více než 300 000 Vykupónů (slev). Celkově tak zákazníkům ušetřilo přes 140 000 000 Kč. Průměrná sleva činí 55 %. Slevy i dodavatelé jsou vždy ověřené. Vykupto.cz je zodpovědným slevovým serverem, který se ostře vyhraňuje proti podvodným dodavatelům a uměle navýšeným cenám.

Filozofií Vykupto.cz není jen nabízet slevy. Cílem je být součástí životního stylu uživatelů. Uživatel si nekupuje slevu, kupuje si zážitek.