Všechno pro Apple jen u AT Computers

Společnost AT Computers se stává specialistou na značku Apple. V distribuční síti nabízí kromě telefonů iPhone kompletní portfolio produktů této populární značky. Na českém trhu má také nejširší nabídku speciálních příslušenství, doplňků a řešení pro uživatele produktů s logem nakousnutého jablka.  (TZ)

Přední český IT distributor již delší dobu na trh dodává značky iLuv, Belkin, Logitech, BUILT, Iomega, TRUST, HP s technologií e-Print, DICOTA, Kingston, Sweex, Canon, WD, Memorex EDNET&ELECOM. V červnu k nim navíc přibyl XtremeMac.

„Se značkou Apple spolupracujeme tři čtvrtě roku. Jsem přesvědčen, že k vzájemné spokojenosti obou stran. Produkty Apple jsou mezi obchodními partnery a jejich zákazníky mimořádně populární, proto jsme rádi, že k nim nabízíme taky nejširší nabídku originálních příslušenství,“ říká Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.