Canon inspiroval partnery na první konferenci pro vývojáře a systémové integrátory

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, uspořádal svou první konferenci pro vývojáře a systémové integrátory#. Canon partnery seznámil s dosavadními úspěchy svého vývojářského programu a zároveň vývojáře inspiroval k vytváření nových aplikací a poskytování služeb s přidanou hodnotou. (TZ)

Konference se zúčastnilo více než 50 delegátů, kteří diskutovali s odborníky ze společnosti Canon, shlédli ukázky ostatních vývojářů a probírali možnosti technologií budoucnosti. Canon potvrdil, že bude i nadále zlepšovat své vývojářské nástroje založené na otevřené platformě a blíže je propojí s produkty imageFORMULA a imageRUNNER, aby zákazníci mohli vždy reagovat na vývoj trhu.

„Bylo velmi příjemné mluvit s ostatními vývojáři a vidět novinky v oblasti technologií správy dokumentů. Inspirovaly mě široké možnosti vývojářských nástrojů Canon, které nám v konečném důsledku pomáhají lépe se rozhodnout při řešení potřeb našich zákazníků,“ říká Johan Krap, Technical Consultant, Avnet Technology Solutions, Canon Partner.

Od roku 2005 bylo u zákazníků nasazeno již více než 100 000 MEAP aplikací. Společnost Next Print Solutions vyvinula pomocí technologie MEAP Web SDK řešení, které umožňuje pro tisk z chytrých telefonů využívat zařízení imageRUNNER ADVANCE. MEAP Web usnadňuje partnerům Canon Advanced Solutions vytváření aplikací s přidanou hodnotou podle aktuálních potřeb zákazníků.

Canon představil vývojářský software (Software Development Kit – SDK) počátkem letošního roku pro špičkový síťový skener ScanFront 300/P. Software poskytnul společnosti DRIVVE Inc možnost propojit řešení pro práci s dokumenty DRIVVE|image se skenery Canon, což ještě více zlepšuje práci s dokumenty a zjednodušuje podnikové workflow.

„Konference zdůraznila větší zaměření společnosti Canon na služby, touhu vytvořit v Evropě komunitu vývojářů a udržovat těsnější spolupráci s našimi partnery. Zákazníci stále častěji hledají služby s přidanou hodnotou, což znamená velkou příležitost právě pro vývojáře,“ říká Cesar Perez, European Professional Services Director.

„Spolupráce se společností Canon přináší vývojářům řadu výhod, protože Canon nabízí kompletní portfolio produktů a služeb v oblasti správy dokumentů, od vstupu po výstup. Vývojáři mohou využívat obchodních příležitostí z různých oblastí, od skenerů po multifunkční zařízení. V Canonu se snažíme otevírat našim partnerům nové možnosti pro podnikání a usnadnit vstup do nových oblastí, jako je například cloud computing,“ říká Sean Suematsu, European Document Scanning Solutions Director, Canon Europe.

Konference Canon pro vývojáře a systémové integrátory navazuje na stávající Canon Business Solutions Developer Programme, který podporuje komunitu několika tisíc poskytovatelů služeb z oblasti integrace a vývoje v regionu EMEA.

Obsah z konference, včetně dalších informací o Canon Business Solutions Developer Programme, je pro partnery Canon k dispozici na adrese:
www.canon-europe.com/bsdp.

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.