Canon získal 4 ocenění od nezávislé organizace BLI

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, získal 3 ocenění „Výjimečný“ a jedno ocenění „Výjimečná energetická účinnost“ při udílení letních cen „Pick“ přední nezávislé organizace Buyers Laboratory Inc (BLI). (TZ)

Zařízení společnosti Canon obstály v náročných testech organizace BLI a získaly ocenění „Pick“ udílené pravidelně během léta v následujících kategoriích:

  • Výjimečná osobní černobílá A4 multifunkce: Canon i-SENSYS MF4580 za „dokonalou spolehlivost“ a výjimečně snadné použití
  • Výjimečná osobní černobílá A4 tiskárna: Canon i-SENSYS LBP6200d prokázala vynikající celkový výkon, snadné použití a dlouhou životnost během důkladných dvouměsíčních testů
  • Výjimečná barevná inkoustová velkoformátová fototiskárna: Canon imagePROGRAF iPF8300S za vysokou rychlost a vynikající kvalitu obrazu

Ocenění „Pick“ udělované v létě institucí BLI získaly také testované produkty během uplynulých 6 měsíců, které měly nejvyšší energetickou účinnost. Tiskárna Canon i-SENSYS LBP6200d byla oceněna za „Výjimečnou energetickou účinnost“:

  • Canon i-SENSYS LBP6200d získal ocenění za „Výjimečnou energetickou účinnost“. Spotřeba elektrické energie za jeden rok byl nejnižší mezi všemi testovanými produkty v dané kategorii a zástupci BLI také upozornili na rychlé obnovení provozního stavu z režimu spánku a funkci „inteligentního oboustranného tisku“, která šetří papír.

„Úspěch společnosti Canon během udílení letních ocenění „Pick“ svědčí o síle technologií a inovací v oblasti tisku,“ říká David Sweetnam, European Lab and Research Manager, BLI. „Canon získal ocenění v kategorii černobílých tiskáren, multifunkčních zařízení i velkoformátových tiskáren. Všechna zařízení byla pečlivě testována několik měsíců v laboratořích BLI, takže udělená ocenění svědčí o kvalitě a spolehlivosti technologií Canon.“

„Jsme velmi rádi, že BLI ocenila v celosvětově respektovaných a nekompromisních laboratorních testech naše inovativní a vysoce kvalitní technologie tisku. 2 zařízení Canon i-SENSYS získala během letního udílení cen „Pick“ 3 ocenění, což dokazuje sílu našeho portfolia tiskových zařízení. Jsme hrdí, že můžeme vyhovět nejrůznějším požadavkům našich zákazníků, ať již chtějí tiskové řešení, které je snadno ovladatelné, spolehlivé, výkonné, šetrné k životnímu prostředí nebo spojuje vše dohromady,“ říká Paul Rowntree, European Product Sales Marketing Director, Canon Europe.

„Obraz je základem všeho, co v Canonu děláme, a proto chápeme, jak důležitá je vysoká kvalita tisku,“ říká Yuichi Miyano, Director, Large Format Solutions, Canon Europe. „Jsme hrdí, že poskytujeme optimální rovnováhu mezi rychlostí, kvalitou a náklady spolu s precizností a spolehlivostí, což odborníci při používání produktů společnosti Canon očekávají. Ocenění organizace BLI jsou úžasným úspěchem, který dokazuje náš závazek vůči velkoformátovému průmyslu.“

Pro více informací o letních oceněních „Pick“ organizace BLI navštivte stránky: www.buyerslab.com.

– KONEC –

O společnosti Buyers Lab Inc.

Společnost Buyers Lab Inc. (BLI) je již 49 let přední nezávislou institucí pro testování kancelářských strojů. Kromě svých komplexních a přesných hodnocení kancelářských produktů pro práci s dokumenty, které jsou výsledkem několikaměsíčního pečlivého testování v laboratořích v USA a Velké Británii, disponuje BLI také rozsáhlou databázi nejrůznějších informací o kopírkách, tiskárnách, faxech, skenerech, duplikátorech, velkoformátových tiskárnách a multifunkčních zařízeních. Celkem dnes databáze BLI obsahuje informace o více než 13 000 produktech z celého světa. Současně se BLI těší pověsti neobyčejně důvěryhodného zdroje specifikací pro podrobné srovnávání produktů.

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.