„Český fotbal“ deníku Sport expanduje online!

Od pondělí 1. srpna získává úspěšná středeční příloha deníku Sport „Český fotbal“ zcela novou online dimenzi – stane se samostatnou sekcí webu www.isport.cz. (TZ)

Český fotbal, středeční příloha deníku Sport informující o dění v nižších fotbalových soutěžích v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, zakládá novou sekci na stránkách www.isport.cz. Jako jediný český web bude plně sdílet výsledky a statistiky všech mužských fotbalových soutěží s Českomoravským fotbalovým svazem. Online budou pokračovat také unikátní ankety „O nejlepšího střelce amatérských soutěží“ a „Nejofenzivnější tým v Česku“, v rámci kterých se podle speciálního koeficientu vytváří žebříčky napříč všemi soutěžemi a vítězové obou anket získávají fotbalovou výbavu. S „Českým fotbalem“ online startuje také nový projekt „Fotbalový inspektor Sportu“, v rámci kterého budou fotbaloví experti recenzovat zázemí a atmosféru na zápasech v nižších fotbalových soutěžích.

Kromě nové sekce „Český fotbal“ pak web www.isport.cz od 1. srpna významně rozšiřuje výsledkový servis ze zahraničních fotbalových soutěží a nabídne čtenářům zajímavá statistická srovnání jednotlivých klubů. Další praktickou novinkou bude také servis pro sázkaře se srovnáním kurzů jednotlivých sázkových kanceláří.

www.isport.cz

www.facebook.com/deniksport