Nový stažitelný svět The Sims 3 Horské lázně

Získejte věčné mládí v The Sims™ 3 Horské lázně. Exkluzivní svět bude k dispozici 25. srpna pro The Sims 3 na PC/MAC!

Zbrusu nové lokace, předměty, Simíci a špetka magie. The Sims 3 Horské lázně zve všechny hráče, aby odhalili záhady nejnovějšího světa, který bude exkluzivně  ke stažení za Simpointy v Obchodě The Sims.  (TZ)

Ve zcela novém světě, který můžete obývat, stráví vaši Simíci spoustu času zkoumáním úžasných břehů jezer, relaxací v luxusních lázních nebo horských boudách, skrýváním v lesích a odhalováním prastarých záhad Muzea magie a nadpřirozena – to vše, aniž byste museli opustit Horské lázně. Chcete-li se seznámit s novými Simíky, vezměte je do Redwood Heights Luxury Lodge a poznejte elitu místní společnosti. Chcete-li Simíkům dopřát odpočinek, pošlete je do Crystal Solarium Rejuvenating Waters, kde o ně bude náležitě postaráno. Jakmile dostatečně načerpají síly v léčivých koupelích, nechte je zažít úplně jiný rozměr zábavy ve Fairyfolk Park. Nebo je vezměte do Silver Zephyr Health Spa, aby se jim dostalo světově uznávaných technik v oboru zdraví a krásy. Doplňkem k těmto novým vzrušujícím lokacím a aktivitám je i tajemství, které se ukrývá kdesi v kouzelných Horských lázních. Odhalte záhadu, která stojí za omlazujícími prameny!

Do nového světa vyrazíte se Simíky již 25. srpna 2011. Pro více informací o The Sims 3 Horské lázně navštivte http://store.thesims3.com/hiddensprings.

Tagged