Nová verze ICQ přichází s integrací GoogleTalk

ICQ dnes spustil novou verzi populárního nástroje instant messaging (IM): ICQ 7.6 integruje GoogleTalk a obsahuje nové, rozšířené komunikační funkce a nový uživatelský profil doplněný o interakční funkci dostupnou přímo z profilové stránky uživatele. ICQ nyní umožňuje uživatelům zůstat v kontaktu s přáteli v ICQ, Facebooku a nyní i v síti Google+ přímo z ICQ a zároveň se dozvědět novinky rovnou z profilu. (TZ)

Nová verze ICQ umožňuje uživatelům komunikovat snáze a pohodlněji než kdy dříve. Uživatelé mohou vzájemně se svými přáteli reagovat nejen prostřednictvím video chatu, hlasového volání, SMS nebo instant messagingu, ale také prostřednictvím přístupu do dalších hlavních IM sítí. S integrací GoogleTalk mohou uživatelé zůstat v kontaktu s přáteli Google+, aniž by museli přepínat mezi různými IM komunikačními platformami. Jako přidanou hodnotu získávají uživatelé možnost chatovat s přáteli na GoogleTalk z mobilního ICQ verze 2.8 pro zařízení s operačním systémem iOS poté, co se připojí ke GoogleTalk prostřednictvím desktopové verze ICQ 7.6.

Díky novým funkcím uživatelského profilu se příležitosti ke kontaktování ICQ uživatelů značně rozšířily. Jednou z funkcí profilu ICQ 7.6 je nové, uživatelsky přívětivé dialogové okno určené pro přímou interakci, uživatelé se mohou dozvědět více o svých přátelích a zjistit i zajímavosti, o kterých možná nevěděli. Každý ICQ uživatel si může snadno a rychle upravovat svůj profil, zadávat oblíbené koníčky, hudební vkus, kariéru a ještě mnohem více. ICQ, samozřejmě respektuje soukromí uživatelů, uživatel má plnou kontrolu nad tím, kolik toho chce o sobě říci a rozhodnout, kdo tuto informaci uvidí. Pro ICQ přátele je profil výborným zdrojem důležitých informací, které si mohou snadno předávat mezi sebou. Nová přímá dialogová funkce z profilu je intuitivní, rychlá a snadná, přičemž nabízí uživatelům další cenné funkcionality.

Verze ICQ 7.6 je dostupná v šestnácti jazycích a je ke stažení na: http://www.icq.com/download/icq/cz.

O ICQ:

ICQ je předním poskytovatelem služeb typu „instant messaging“ pro globální komunitu internetových uživatelů. Robustní instant messaging software ICQ, špičkové komunikační funkcionality a dynamické nástroje pro komunity jsou nyní bezplatně dostupné v 16 jazycích na webové stránce www.icq.com.