Stahujte demo NHL 12 z PlayStation Network a Xbox Live

Očekávaná demoverze hokejové videohry EA SPORTS™ NHL® 12 je od dnešního dne k dispozici ke stažení na Xbox LIVE®* a PlayStation® Network. Obsahuje tři herní režimy: Rychlá hra, Be A Pro a Hockey Ultimate Team. V rychlé hře si hráči připomenou letošní finále Stanleyova poháru, konkrétně třetí třetinu sedmého zápasu mezi týmy Boston Bruins® a Vancouver Canucks®. (TZ)

V přepracovaném režimu Be A Pro si hráči budou muset s vlastními postavami hokejistů vysloužit každé střídání na ledě kvalitní hrou, tvrdými zákroky a důležitými góly. Novinkou v NHL 12 je možnost simulovat dobu mezi jednotlivými střídáními. V průběhu simulace nabídne EA SPORTS Action Tracker přehled všech doposud zaznamenaných důležitých událostí z hráčova pohledu, který tak bude okamžitě vědět, co se v zápase událo, zatímco odpočíval na střídačce. V režimu Hockey Ultimate Team je úkolem hráče sbírat balíčky karet, vybudovat od základu vlastní tým z nejlepších talentů Canadian Hockey League i American Hockey League a vytrénovat z nich budoucí hvězdy nebo začít okamžitě vyhrávat poté, co angažuje současné hvězdy NHL. Za hraní režimu HUT v demu a pozvání přátel k vyzkoušení dema NHL 12 lze získat bonusové balíčky karet.

Předplatitelé služby EA SPORTS Season Ticket™** si navíc budou moci od 6. září stáhnout plnou verzi NHL 12 v rámci členských výhod. Po stažení na Xbox 360 budou mít hráči prostřednictvím služby EA SPORTS Season Ticket celé tři dny na to, aby si zahráli kompletní digitální verzi NHL 12 dříve, než se rozhodnou pro nákup plné verze u oblíbeného prodejce***.

Další novinkou v EA SPORTS NHL 12 jsou hokejové legendy. Celkem devět velikánů NHL – Wayne Gretzky, Gordie Howe, Mario Lemieux, Chris Chelios, Ray Bourque, Patrick Roy, Jeremy Roenick, Steve Yzerman a Borje Salming – bude integrováno do prakticky každého herního režimu, včetně nové varianty Be A Legend, která sérii NHL přidává nový zábavný rozměr. NHL 12 autenticky napodobuje průběh hokejového zápasu prostřednictvím více než 300 vylepšení herního systému, kterým vévodí tři hlavní inovace: Anticipation AI (systém předvídavosti umělé inteligence), Dynamic Goalies (plně interaktivní postavy brankářů) a Full Contact Physics Engine (engine řízení interakce jednotlivých částí těla všech hráčů na ledě). Systém Anticipation AI posouvá NHL 12 opět na vyšší úroveň, protože hráči se nyní mohou intuitivně rozhodnout pro další krok v důsledku správného „čtení“ a předvídání dalšího vývoje hry. Full Contact Physics  Engine nyní naplno využije fyzických parametrů hokejistů k určení výsledku osobních soubojů. Brankáři jsou plně dynamičtí, hráči je při kolizi mohou srazit na led nebo odstrčit z brankoviště a svádět s nimi souboje v prostoru před brankou.

EA SPORTS™ Season Ticket** je zcela nový program, který nabízí čtyři nové prémiové výhody za roční poplatek $24.99 nebo 2000 Microsoft Points – přednostní přístup k digitálním verzím vybraných titulů značky EA SPORTS tři dny před oficiálním zahájením prodeje daného titulu, slevu 20 % na veškerý obsah ke stažení pro tyto tituly, prémiový webový obsah zdarma a speciální členské označení v podobě odznaku služby EA SPORTS Season Ticket, zobrazeného ve hře a online. Výhody začnou být poskytovány od vydání titulu Madden NFL 12. Mezi vybrané tituly budou postupně přidávány i hry ze sérií Madden NFL Football, NHL, FIFA, Tiger Woods PGA TOUR a NCAA Football. EA SPORTS Season Ticket je k dispozici v Evropě, Austrálii a Novém Zélandě na platformě Xbox 360 a v Severní Americe na platformě PS3™. Další informace o celém programu, včetně instrukcí k získání předplatného, získáte na adrese www.easports.com/seasonticket.

*Demo NHL 12 bude k dispozici ke stažení na Xbox LIVE ode dneška pro majitele Zlatého členství Xbox LIVE a od 30. srpna pro majitele Bezplatného členství.

**PLATÍ PODMÍNKY A OMEZENÍ. PODROBNOSTI NA WWW.EASPORTS.COM/SEASONTICKET.

***Možnost stažení digitální verze skončí 9. září.

NHL 12 vyvíjí studio EA Canada se sídlem ve Vancouveru. Hře bylo uděleno věkové hodnocení PEGI 16. Aktuální informace o tomto hodnocení naleznete na webu www.pegi.info. Další informace o NHL 12 bude přinášet portál sportovních her EA www.easports.cz a také facebooková komunitní stránka http://www.facebook.com/easports.czsk.

Tagged