MiniWeb zdarma na Sousedé.cz

Internetový projekt Sousedé.cz nabízí svým uživatelům do 30. září zdarma MiniWeb s vlastní subdoménou. Sousedé.cz je určený pro usnadnění a zefektivnění komunikace a práce primárně ve vztahu vlastník bytové jednotky s předsedou nebo správcem. Jedná se o uživatelsky velmi přívětivou komunikační platformu a jeho používání je zdarma.  (TZ)

MiniWeb je vedle základní funkce projektu Sousede.cz  – tzv. „Společenstev“ – dalším užitečným nástrojem pro předsedy bytových družstev a SVJ, starosty obcí ale i zájmové spolky nebo drobné živnostníky.

Klasické sousedské Společenstvo je „soukromý prostor“ pod heslem, kam se dostanou jen členové a sousedé schválení správcem. Oproti tomu MiniWeb se dá přirovnat k běžné webové prezentaci s veřejnými informacemi. Jedná se o webové stránky, ale napojené na systém Sousedé.cz.

V rámci této akce, bude MiniWeb ZDARMA pro každého, a to do 30. září. Lze tak získat plnohodnotné webové stránky s veřejnou i neveřejnou částí.

Na adrese http://akceminiwebzdarma.sousede.cz/ najdete potřebné informace k této akci.

O projektu Sousedé.cz

Sousedé.cz, je nástroj pro efektivní komunikaci lidí, kteří spolu bydlí, mají společné zájmy nebo problémy. Je to místo, kde se snadno, rychle a zdarma mohou sousedé navzájem informovat o důležitých věcech a domlouvat se na společných řešeních a postupech. Uživatelé zde mají aktuální informace ze svého nejbližšího okolí, obce, vesnice, nebo městské části. Sousedé.cz, jsou pro uživatele zcela zdarma a jsou dnes největším serverem podobného druhu v ČR.

Na Sousedé.cz, se sdružují lidé aktivně řešící problémy spojené se svým bydlením a lokalitou bydliště. Převážná část uživatelů jsou členové sdružení vlastníků jednotek (SVJ) a bytových družstev (BD), včetně předsedů a členů výboru. Zastoupeny jsou i správcovské firmy. Typický uživatel serveru Sousedé.cz je velmi častým uživatelem internetu s rychlým připojením.

Projekt Sousedé.cz provozuje společnost Turistika.cz, s.r.o., která má za sebou realizaci několika dalších úspěšných internetových projektů. Jedna registrace je platná pro všechny webové stránky: Akce.cz, Sousedé.cz, Spoluhraci.cz, Turistika.cz.