AirLive Air3G II – nová generace 3G routeru podporující 350 různých USB donglů

AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představil nejnovější úspěch u 3G routerů na trhu AirLive Air3G II. Jedná se o bezdrátový router, který nabízí buď 4G (LTE) a 3G (CDMA / HSPA / HSPA +) připojení. Proto se v některých zemích mohou pomocí Air3G II nahradit původní ADSL a kabelové modemy. (TZ)

Navíc AirLive Air3G II podporuje Smartphone vazbu, to je metoda pro sdílení připojení k Internetu mobilem, který je schopen se přes USB datový kabel připojit k Air3G II. Takto lze propojit více než 20 notebooků, tablet PC, nebo jiné Smartphone pomocí WiFi.

Novinka AirLive Air3G II směrovač poskytuje vysokou rychlost připojení. Proto můžete použít toto zařízení také na odlehlých místech bez kabelového připojení k Internetu jako letní chata, nebo pro dočasné umístění na staveniště nebo mobilní nasazení.
Tento model umožňuje uživatelům rychle vytvořit bezpečnou bezdrátovou síť a přístup k Internetu přes mobilní signál. Nejlepší ze všeho je možnost sdílení mezi více bezdrátovými zařízeními, jako jsou notebooky, PDA, herní konzole, atd.

Air3G II pracuje na standardu Wireless N je zpětně kompatibilní s B / G. Proto může uživatel získat spojení na všechny potřebné normy. Podporuje NAT, routování, firewall, DHCP server a další. To vše je možno snadno spravovat pomocí webového uživatelského rozhraní a navíc UPnP a průvodce nastavením. SPI (Stateful Packet Inspection) firewall je zakotven v produktu. Vede záznamy o stavu připojení k síti a poskytuje ochranu proti útokům ze sítě.

AirLive Air3GII je vybaven USB portem pro sdílení připojení k Internetu 3G/3.5G/3.75G a navíc podporuje 4G (LTE) USB dongle. Kromě toho je zde WAN port pro sdílení ADSL nebo kabelového modemu. Pozoruhodná je funkce automatického přepínání mezi WAN nebo 3G, když se nezdařilo jedno z připojení. Tím je zajištěna dostupnost nepřetržité internetové služby pro domácnosti nebo kanceláře.

Mezi hlavní výhody Air3G II krom velmi zajímavé ceny, je fakt, že podporuje přes 350USB 3G donglů na celém světě a také 4G (LTE) dongle. V budoucnu bude seznam podporovaných zařízení průběžně aktualizován s každou novou verzí firmware, zejména pro 4G dongly.

Více informací o tomto zařízení: http://www.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1302786848081

Doporučená cena: 999 Kč vč. DPH