Internet na doma a digitální televize od O2 již za 650 Kč měsíčně

Společnost Telefónica připravila pro nové zákazníky zvýhodněnou časově omezenou nabídku digitální televize O2TV a vysokorychlostního Internetu na doma. Do 31. října si tak budou moci zájemci pořídit službu O2TV Flexi v kombinaci s internetovým tarifem Internet Optimal za výhodných 650 Kč měsíčně, tedy s úsporou 3 000 Kč ročně. Zvýhodněná cena platí pro prvních 12 měsíců využívání služby při sjednání závazku na 12 měsíců na každou službu. (TZ)

“ Zákazníci vždy hledají ty nejlepší nabídky na trhu. Proto jsme se rozhodli vyjít jim vstříc dobrou cenou kombinace rychlého pevného internetové připojení a digitální televize. Se základní programovou nabídkou O2TV Flexi získají automaticky 21 programů, ke kterým si ještě sami volí dva tematické balíčky podle vlastních preferencí, “ dodává k nabídce Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

V současnosti využívá nabídky vysokorychlostního Internetu na doma od O2 590 000 rezidentních zákazníků. Od zavedení technologie VDSL přitom přechodu na tento typ připojení využilo 58 000 zájemců. Společnost si tak upevnila svou vedoucí pozici v tomto segmentu. Službu O2TV, která průběžně rozšiřuje svou programovou nabídku využívá aktuálně 130 000 zákazníků.

Více o nabídce internetu a televize najdete zde.