Konica Minolta poradí, jak s dokumenty pracovat bezpečně a ekologicky

Konica Minolta, přední výrobce a dodavatel tiskových a dokumentových řešení, připravila cyklus odborných seminářů o možnostech efektivní a ekologické práce s dokumenty. Návštěvníky seznámí s novými trendy řízení toku dokumentů v organizacích, jejich zabezpečení a archivaci.  (TZ)

V následujících čtyřech týdnech uspořádá semináře v sedmi českých městech. Cyklus přednášek odstartuje 20. září v Hradci Králové a zakončí 12. října v Brně.

„Naše semináře jsou určeny všem, kteří hledají možnosti, jak zkrátit dobu potřebnou pro zpracování dokumentů, chtějí zajistit důvěryhodnost elektronických dokumentů z pohledu zákona nebo se zajímají o zabezpečení a rizika spojená s digitalizací. Naše dokumentová řešení umožňují šetřit životní prostředí, ale především napomáhají ekonomickému provozu firem,“ vysvětluje Jiří Jelínek, ředitel pro rozvoj obchodu Konica Minolta.Semináře budou mít čtyři základní tematické okruhy a budou se v jednotlivých městech částečně lišit. Více informací a detailní program najdete na http://www.konicaminolta.cz/seminare.

Harmonogram seminářů

20. září Hradec Králové Restaurant Grill Duran, Sekaninova 398

22. září Ostrava Park Inn – The Orchard Ostrava, Hornopolní 3308/40

27. září Praha Argo, Evropská 846/176a

4. října Teplice Hotel Prince de Ligne, Zámecké náměstí 136

6. října Jihlava EA Business Hotel, Romana Havelky 13

11. října Plzeň Plzeňský prazdroj, U prazdroje 7

12. října Brno Parkhotel, Veslařská 250

Všechny semináře trvají od 9:30 do 13:30.O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.

Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech

Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.