Konica Minolta nabídne nově i produkty Kodak

Společnost Konica Minolta obohatí své portfolio o část digitálních produkčních tiskáren značky Kodak. Svým zákazníkům nově nabídne například populární vysokorychlostní produkční stroje. Kodak naopak rozšíří svou nabídku o produkty Konica Minolta.   (TZ)

Dohoda v České republice navazuje na celosvětovou smlouvu o spolupráci, kterou obě strany uzavřely v únoru letošního roku.

„Chceme našim zákazníkům nabídnout co nejširší portfolio produktů, služeb a řešení. Kodak je renomovanou značkou s dlouhou historií a mnohaletými zkušenostmi s produkčním tiskem. Jejich vysokorychlostní produkční stroje DIGIMASTER nebo NEXPRESS patří k tomu nejlepšímu na trhu, proto jsme rádi, že je můžeme nabídnout i našim zákazníkům. Naopak, zákazníci Kodaku mohou nově vybírat i z produktových řad bizhub Konica Minolta,“ říká Tomáš Bednář, generální ředitel české pobočky Konica Minolta.

Oba přední světoví výrobci tiskových zařízení budou spolupracovat také v oblasti servisu a služeb.

O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.

Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech

Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.