Centrum Holdings spouští portál zábavné esoteriky Astrocafe.cz

Centrum Holdings spouští beta verzi portálu Astrocafe.cz, který cílí především na ženy zajímající se o astrologii, věštění a jinou populární esoteriku podávanou zábavnou formou. Návštěvníci se mohou ponořit do různých typů horoskopů, numerologických výkladů, ochutnávek z tarotu nebo si vyzkoušet netradiční techniky věštění. Astrocafe.cz je svým obsahem určeno především pro uživatele, kteří berou esoteriku jako zábavu a povzbuzení. Na své si ale přijdou také zkušení zájemci, kteří vyhledávají hlubší a prověřené esoterické služby. (TZ)

Portál vznikl ve spolupráci se společností E.M.A. Europe, která je lídrem na trhu v astrologickém segmentu.

Obsahem Astrocafe.cz jsou zábavné články, které řeší každodenní témata, jako jsou vztahy, kariéra, celebrity či životní dramata s nádechem populární esoteriky. Odborníci zde čtenářkám odhalují zákulisí astrologie, tarotu, numerologie, lunárního kalendáře, výkladu snů nebo nabídnou nejrůznější poradenské služby.

Největším lákadlem portálu jsou desítky pravidelně aktualizovaných aplikací, ve kterých čtenářky najdou zábavu a povzbuzení. Mezi nimi např. Magický tarot lásky, Karta dne,  Tarot zaměstnání, Runy budoucnosti, Květinový horoskop nebo různé horoskopy a numerologické výklady.

Součástí webu je také obchůdek se zajímavou nabídkou esoterických a věštících předmětů či magických šperků jako jsou medailonky nebo amulety.

„Astrocafe.cz je vedle radio-rozcestníku Radiocafe.cz, herního portálu Gamcescafe.cz a zábavního Crazycafe.cz již čtvrtým projektem z řady volnočasových portálů, které společnost Centrum Holdings spustila tento rok. Weby jsou vzájemně propojeny a úzce spolupracují. Jejich cílem je zaujmout především mladší uživatele,“ říká produktová manažerka těchto portálů, Daniela Hornáčková.

www.astrocafe.cz