Prestigio představuje nový model MultiPad Tablet PC – PMP5080B

Společnost Prestigio, mezinárodní výrobce stylových IT produktů rozšiřuje 5. sérii Multipad Tablet PC o nový model:  PMP5080B.

Nový Prestigio Tablet PMP5080B, třetí model 5.série běží na operačním systému Android 2.3 Gingerbread od Googlu. Oproti předchozím modelům této série je rychlejší, díky výkonnému procesoru  ARM Cortex-A8 1 GHz. Pro plynulé přehrávání videa a extra herní zážitek je vybaven 3D grafickým akcelerátorem OpenGL 2.0. Aktualizace lze snadno a pohodlně stáhnout díky technologii OTA  – Over The Air. (TZ)

Prestigio MultiPad PMP5080B má vlastní interní paměť 4GB a samostatný micro SD slot na kartu k rozšíření úložné kapacity až na 32GB. Je vybaven  WiFi  802.11 b/g/n, přední 2 MPx webkamerou, HDMI výstupem a G-senzorem. Podporuje Adobe Flash 10.1.

8” multidotykový displej s poměrem stran 4:3 umožňuje pohodlné čtení, prohlížení fotografií, webových stránek, hraní her. Vzhledem k použití baterie s větší kapacitou (5,400mAh) vás překvapí velmi nízká hmotnost.

Spolu s přístrojem uživatel získá mnoho předinstalovaného softwaru. Např. populární aplikace   YouTube, Facebook, Twitter, Mapy atd. Samozřejmě nechybí také hry: Angry Birds, Raging Thunder, Solitaire, Classic Chess. Navíc  PMP5080B přichází s předinstalovaným Office Suite Pro, který je kompatibilní s Microsoft Office 2003/2007 a 2010.

Nový model obsahuje unikátní Prestigio “launcher koncept”, dobře známý z modelů 7. a 5. série.. Díky tomu je použití Prestigio MultiPadu velmi pohodlné a jednoduché. Pracovní plocha se skládá ze 4 částí. V horní polovině najdete různé ikony seskupené do kategorií: “LIFE”, “BUSINESS” a “ENTERTAINMENT”.

Jednoduchým kliknutím na ikonu se otevře okno přístupem ke všem aplikacím, které náleží k dané oblasti. Pod ikonami se nachází Prestigio miniaplikace, která obsahuje informace o počasí v místě dle vašeho výběru, RSS novinky a hodiny s několika funkcemi – např. budík, stopky atd. Kromě toho v levém a pravém horním rohu najde uživatel přímý odkaz na Prestigio Multipad průvodce a na Android Market s vice než 200,000 aplikacemi pro zařízení  Android™.

O společnosti Prestigio

Značka Prestigio přináší na trh exkluzivní kombinaci elegance, vysoké kvality  produktů, moderní technologie a designu, a to do více než 70 zemí. Prestigio usiluje o inovativní a spolehlivé produkty, které uspokojí rostoucí poptávku po dostupných, moderních IT produktech a spotřební elektronice.  Produktové portfolio zahrnuje GPS navigace, PC, zařízení pro ukládání dat, čtečky elektronických knih, tablety, příslušenství Apple atd

Pro více informací navštivte  www.prestigio.cz ,  www.prestigio.com