Cleverlance vyvinula pro společnost Konica Minolta helpdeskovou aplikaci

Cleverlance Enterprise Solutions dodala společnosti Konica Minolta moderní helpdeskovou aplikaci, která poskytuje jejím zaměstnancům a klientům maximální komfort při technické podpoře tiskových řešení. (TZ)

Nový systém umožňuje koncovým zákazníkům Konica Minolta rychlejší nahlašování servisních požadavků a sledování postupu jejich řešení. Jejím zaměstnancům pak snazší orientaci při vyřizování jednotlivých požadavků a sledování plnění sjednané úrovně služeb (SLA). Díky této aplikaci poskytuje společnost koncovým uživatelům svých tiskáren a tiskových řešení proaktivnější služby.

Řešení je integrováno do existujících aplikací Konica Minolta – například eCON, což je zákaznický portál pro správu tiskových řešení Konica Minolta. Tato aplikace byla dodána také společností Cleverlance.

„S Cleverlance již dlouhodobě spolupracujeme na dalších projektech v oblasti vývoje a integrace aplikací. Jedním z důvodů našeho rozhodnutí byla dobrá zkušenost s kvalitou služeb a know-how společnosti v oblasti vývoje a integrace J2EE aplikací,“ uvádí Petr Chaloupka, Business Support Director společnosti Konica Minolta.

Aplikace Helpdesk je postavena na Java technologii a využívá databázový server MS SQL.11.10.2011

O společnosti Konica Minolta:

Japonská společnost Konica Minolta je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců a dodavatelů komplexních tiskových řešení a zabývá se optimalizací, prodejem či pronájmem tiskové a kopírovací techniky a poskytováním servisních služeb. V oblasti produkčního tisku se společnost Konica Minolta zabývá výrobou a vývojem barevných i černobílých zařízení a s rostoucím počtem spokojených zákazníků v České republice se řadí k nejvýznamnějším dodavatelům.

O společnosti Cleverlance Enterprise Solutions:

Společnost Cleverlance je přední český IT dodavatel konzultačních služeb a komplexních SW řešení zejména pro segment bankovnictví, pojišťovnictví a telekomunikací. Hlavní porfoliem společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří více než 400 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, testování a QA, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkových bezpečnostních produktů.

Od roku 2010 vystupují všechny společnosti pod oficiálním názvem Cleverlance Group.

Více informací najdete na adrese: www.cleverlance.cz.